Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Operatorzy, Oprogramowanie, Orange, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia-Umowy na tablecie już we wszystkich salonach Orange

Umowy na tablecie już we wszystkich salonach Orange

Od dziś  we wszystkich salonach Orange – firmowych i partnerskich – można podpisać umowy oraz inne dokumenty na tablecie. Co to znaczy ? W każdym salonie Orange można kupić usługi i sprzęt, przedłużyć lub podpisać umowę, a nawet złożyć reklamację bez konieczności drukowania dokumentów. Wszystko załatwimy w formie elektronicznej.

 

Na tablecie podpiszesz umowę szybciej i wygodniej

Umowę przeczytamy i podpiszemy na tablecie, a jej kopia zostanie przesłane na adres mailowy. To dużo prościej i pewniej. Dzięki temu już nie wyjdziemy z salonu ze stosem papierów, które zawsze się gdzieś zawieruszą. Teraz umowę od razu można zapisać na komputerze i bez trudu odnaleźć ją gdy będzie nam potrzebna. Oczywiście zawsze można podpisać umowę na papierze w tradycyjny sposób lub też na tablecie, prosząc o wydruk kopi umowy dla siebie.

 

W salonach firmowych Orange średnio 9 na 10 klientów wybiera i podpisuje umowy na tablecie.  Z możliwości tej skorzystało do tej pory ponad 760 tys. klientów, a dzięki ich decyzji udało się wspólnie zaoszczędzić blisko 4,5 mln kartek papieru. By je wyprodukować potrzebne byłoby 400 drzew, mniej więcej tyle ile można znaleźć na hektarze dorodnego starego lasu.

 

Umowy na tablecie są bezpiecznie

Rozwiązanie, które operator stosuje jest całkowicie bezpieczne. Takiego podpisu nie można skopiować na inny dokument, a cały system jest bardzo dobrze zabezpieczony.

Pierwsze testy umowy na tablecie (z podpisem biometrycznym) rozpoczęliśmy pod koniec  2017 przy współpracy z firmą Infinite. Można je stosować  przy zawieraniu umowy dla usług mobilnych i stacjonarnych np. światłowodu.Autor |2020-01-27T09:59:39+02:0027 stycznia 2020 09:59|Kategorie: Aplikacje, Inne, Newsy, Operatorzy, Oprogramowanie, Orange, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.