Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Orange, Pozostałe, Produkty z Chin, Promocje, Sprzęt, Taryfy, Telefony, Top7-Nowe ceny smartfonów OPPO w najpopularniejszych planach taryfowych Orange

Nowe ceny smartfonów OPPO w najpopularniejszych planach taryfowych Orange

Smartfony OPPO – RX17 Pro, RX17 Neo oraz Find X – dostępne są teraz w Orange w specjalnej ofercie, w najpopularniejszych planach taryfowych Operatora. Warto się spieszyć, bo promocja obowiązuje tylko do 5 czerwca 2019 r.

Właśnie wystartowała w Orange specjalna oferta, w ramach której trzy modele smartfonów OPPO dostępne są w niezwykle korzystnej ofercie:

Modele RX17 Neo i RX17 Pro są tańsze o nawet 300 zł w najpopularniejszych z palety Operatora planach taryfowych, także w ramach oferty Orange Love.

Dodatkowo każdy, kto zdecyduje się na w Orange na zakup modelu OPPO Find X, otrzyma w prezencie bezprzewodowe słuchawki OPPO O-free z cyfrową redukcją szumów, obsługujące standard aptX i pozwalające na nieprzerwane odtwarzanie muzyki nawet przez 16 godzin, o wartości blisko 500 zł (pełna specyfikacja dostępna jest tutaj: www.oppo.com/sg/smartphone-o-free).

OPPO Find X to jeden z najbardziej innowacyjnych i bezsprzecznie, najlepiej wyglądających smartfonów dostępnych na rynku. W urządzeniu znajdziemy m.in wysuwany automatycznie moduł z zaawansowanymi kamerami, które wspierane przez sztuczną inteligencję zapewnią zdjęcia najlepszej jakości. Smartfon zaskakuje ultraszybkim ładowaniem w opatentowanej i certyfikowanej przez TÜV technologii SuperVOOC – baterię do 100% można naładować w zaledwie 35 minut. W nowej taryfie Orange, użytkownicy otrzymają douszne, bezprzewodowe słuchawki OPPO BT, które kolorystyką nawiązują do gradientowych odcieni eleganckiego Find X. Słuchawki wyróżniają się wysoka jakością dźwięku, szybko parują się z telefonem a ich obsługa jest niezwykle intuicyjna. Wystarczy wyjąć je z uszu, aby muzyka przestała grać. Wyposażone są w dotykowe polecenia sterujące – wystarczy dwa razy tapnąć, aby zmienić utwór. To samo dotyczy odpowiadania oraz kończenia połączeń przychodzących. Bezprzewodowe słuchawki BT ze stacją dokująca umożliwiają cieszenie się muzyką do 16 godzin oraz do 4 godzin na jednym ładowaniu.

Seria RX, to propozycje, które podbijają serca ich właścicieli. Oba smartfony z serii RX posiadają ekran AMOLED o przekątnej 6,4” z ukrytym czytnikiem linii papilarnych, a także wcięciem w kształcie kropli wody. W nim ukryto przedni aparat o rozdzielczości 25 Mpx. Dzięki takiemu designowi inżynierom OPPO udało się uzyskać równie wysoki współczynnik wypełnienia frontu urządzenia ekranem wynoszący aż 91,5%. Co istotne na pokładzie obu smartfonów znajduje się aż 128 GB pamięci na pliki użytkownika. OPPO RX17 Pro oferuje ultraszybką technologię ładowania SuperVOOC, dzięki której w zaledwie 10 minut telefon zostanie naładowany do 40%Autor |2019-05-27T10:51:00+01:0027 maja 2019 11:10|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Orange, Pozostałe, Produkty z Chin, Promocje, Sprzęt, Taryfy, Telefony, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.