Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje, Taryfy, Top7-Elastyczne pakiety internetowe w Orange na kartę

Elastyczne pakiety internetowe w Orange na kartę

Jesienią ubiegłego roku w Orange na kartę zostałą odświeżona usługa „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”. Orange wprowadza elastyczne pakiety internetowe, dzięki nim można będzie korzystać z internetu w swoim telefonie bez obaw o koszty, nie rezygnując jednocześnie z tanich rozmów i SMS-ów w swojej taryfie.

Do tej pory można było skorzystać z 7 wersji jednorazowych pakietów, w których 1 GB = 1 zł = 1 dzień.  Np. kupując pakiet na 5 dni, otrzymywaliście 5 GB za 5 zł. Po odświeżeniu pozostaje to wszystko, ale pojawiło się też trzy nowe pakiety (1 GB/1zł/1 dzień,  1 GB/5zł/30 dni; 5 GB/15zł/30 dni). Wszystkie pakiety, poza 1 GB/1 dzień będą miały wersję jednorazową i odnawialną.

Pakiety odnawialne będą odnawiać się automatycznie, po wykorzystaniu środków dostępnych w ramach pakietu lub po upływie okresu ważności. O terminie odnowienia poinformujemy SMS-em, a z konta głównego zostanie pobrana odpowiednia kwota. Kolejną wersję usługi można włączyć nawet wtedy, gdy poprzednia jest jeszcze aktywna. Dni ważności oraz niewykorzystane GB z kolejnych pakietów zsumują się, więc nic nie przepada.

Pakiety jednorazowe to odpowiedź na potrzeby tych, którzy nie korzystają regularnie z internetu w telefonie. Jeśli środki z pakietu zostaną wykorzystane przed upływem jego ważności, włączy się lejek (64 Kb/s). W każdej chwili można jednak włączyć kolejny pakiet jednorazowy lub odnawialny i powrócić do pełnej prędkości  internetu.  Środki trafią do tej samej przegródki, a dni ważności zsumują się.

 

Poniżej poszczególne wersje pakietów zestawione w tabelach.

Podstawowe pakiety Internetu na 30 dni

Elastyczne pakiety internetowe w Orange na kartę

 

Pakiety są dostępne we wszystkich taryfach w Orange na kartę. Można wykorzystać je w kraju i w roamingu w Unii Europejskiej. W obu wersjach pakietu, po przekroczeniu limitu danych, zostanie włączony lejek, który zmniejszy prędkość transmisji danych w okresie ważności usługi.

Ważność usługi można sprawdzić wysyłając SMS o treści ILE pod numer 360 (SMS płatny wg cennika) lub po zalogowaniu do aplikacji Mój Orange.

Regulamin usługiAutor |2019-01-23T09:55:05+02:0023 stycznia 2019 09:55|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje, Taryfy, Top7|Tagi: , , |3 komentarze

3 komentarze

  1. sylwekzolkusza 23 stycznia 2019 w 10:30 - Odpowiedz

    Jest promocja, SMS o treści ZIMA pod nr 80830 = 5 GB na 14 dni.

  2. Tomasz 23 stycznia 2019 w 14:10 - Odpowiedz

    działa, dzięki 🙂

  3. Poldi Henio 27 stycznia 2019 w 14:42 - Odpowiedz

    Kombinują jak mogą cwaniaki na 30 dni to 5zl za 1GB a 15zł za 5GB dla mnie to cwaniakowanie orange miało by wiecej zarobku jak by dali 1zł=1GB na 30dni i każdy by wykupywał tyle ile potrzebuje tak jak to jest w Virgin Mobile dlatego mam numer w orange ale nie doładowuje bo wole płacic Virgin Mobile za to czego naprawde potrzebuje np:3GB=3zł na 30dni chce wiecej płacę 10zł za 10GB na 30dni i to jest to także Orange cwaniakujcie i utrzymujcie te nic niedające wam zysku nieużywane karty sim Pozdrawiam

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.