Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Orange, Promocje, Top7-nju mobile – nowe gadżety elektroniczne do zgarnięcia w ramach MNP

nju mobile – nowe gadżety elektroniczne do zgarnięcia w ramach MNP

Znowu dorzucają ich kolejną paczkę dla wszystkich, którzy zdecydują się przenieść numer do nju z rachunkiem. Wystarczy, że na www.njumobile.pl złożycie zamówienie na plan nju podstawowy, a później je zarejestrujecie na stronie www.njumobile.pl/oferta/gadzet-od-njumobile  przy okazji zaakceptować regulamin promocji.

Do wyboru są trzy „zabawki”, a cała akcja trwa do momentu gdy się nie skończą. Trzeba pamiętać jednak o małym szczególiku – przenoszenie numerów z Orange i z nju na kartę się nie liczy.

Tym razem do zgarnięcia są kamerka samochodowa, smartwatch i myszka komputerowa. A teraz do szczegółów – wideorejestrator Prestigio Roadrunner 140, z szerokim kątem widzeniem, 4-warstwowym szklanym obiektywem, które zapewnia nagranie w jakości Full HD. Do tego dochodzi fajny silikonowy smartwatch, zbierający dane o kaloriach, ruchu, śnie. Do ma alarm i wyświetlanie połączeń przychodzących.

źródło: OrangeAutor |2018-06-05T11:30:48+02:005 czerwca 2018 11:28|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje, Top7|Tagi: , , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Krzysztof 18 września 2018 w 23:06 - Odpowiedz

    Czy posiadacie może pobrany regulamin tej promocji. Niestety nie mogę wyegzekwować od nju wysłania gadzetu, a regulamin podmienili na regulamin aktualnej promocji ;/

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.