Jesteś tutaj:-, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje, Taryfy komórkowe, Taryfy stacjonarne-Orange Love – Załóż się z Orange, że nie ma lepszego pakietu za 99,99 zł (wideo)

Orange Love – Załóż się z Orange, że nie ma lepszego pakietu za 99,99 zł (wideo)

Masz rozmowy, telewizję i internet u różnych operatorów i nie wiesz ile płacisz? Podlicz swoje rachunki na www.orange.pl/kalkulator i zyskaj. Od dziś nową kampanią reklamową Orange zachęca Was, żebyście podsumowali swoje wydatki na usługi telekomunikacyjne i telewizję, z których korzystacie u różnych operatorów. Pomarańczowy operator idzie o zakład, że w pakiecie Orange Love zapłacicie mniej.

Orange Love

Orange Love

Orange Polska zachęca klientów, by podsumowali swoje wydatki na usługi telekomunikacyjne i telewizję, z których korzystają u różnych operatorów i sprawdzili, ile zyskaliby decydując się na pakiet Orange Love. Za jedynie 99,99 zł miesięcznie otrzymają w nim cztery usługi: szybki domowy internet, abonament komórkowy i telefon domowy oraz telewizję. Korzystając z kalkulatora na orange.pl można łatwo obliczyć oszczędności, jakie daje pakiet.

– Klienci korzystają z usług u różnych dostawców. Zakładamy, że jeśli wezmą do ręki wszystkie faktury, podsumują je i porównają z pakietem Orange Love, zauważą oszczędności. Ale to nie koniec zalet Orange Love. Liczy się także wygoda w postaci jednej faktury i jednej umowy. Możliwość dokupienia abonamentów komórkowych dla bliskich w najlepszej cenie na rynku, a także telewizja dla całej rodziny – na telewizorze, laptopie lub smartfonie. Do tego dostęp do serwisu Netflix na jedno kliknięcie pilotem telewizyjnym. Ponadto, tylko w Orange fani sportu mogą oglądać kanał Eleven Sports 1 w jakości 4K . Jestem przekonany, że nie ma lepszego pakietu niż Orange Love – mówi Artur Stankiewicz, dyrektor marketingu rynku konsumenckiego w Orange Polska.

Aby sprawdzić, ile można zyskać wybierając Orange Love, wystarczy wejść na stronę www.orange.pl/kalkulator i wpisać w kalkulator opłaty, jakie klient ponosi obecnie za usługi telekomunikacyjne u różnych dostawców. Aby skorzystać z kalkulatora, należy wybrać przynajmniej dwie usługi: internet domowy oraz abonament komórkowy. Następnie klient otrzyma podsumowanie obecnych miesięcznych kosztów jakie ponosiłby w Orange Love oraz kwotę oszczędności w skali roku.

Ofercie Orange Love towarzyszy kampania reklamowa pod hasłem: „Załóż się z Orange”. Ten interaktywny koncept komunikacji z klientami zachęca klientów, by policzyli, ile płacą obecnie za usługi i przyszli do Orange by sprawdzić, ile mogą zyskać.

Orange Love to nie tylko niższa cena usług wchodzących w skład pakietu, ale też wiele innych korzyści. Przykładowo, wybierając pakiet 4 usług, można także skorzystać z możliwości zakupu smartfona w atrakcyjnej cenie. Orange poleca zwłaszcza Samsung Galaxy S8 oraz LG V30 – każdy z nich dostępny jest na raty, w cenie 69 zł miesięcznie (x 36 miesięcy).

Ponadto dokupując do Orange Love kolejne abonamenty komórkowe dla bliskich osób, zapłacimy za każdy tylko 19,99 zł miesięcznie otrzymując nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE oraz 5GB (3,22 GB w roamingu w UE) danych. Ponadto, do każdego abonamentu można dobrać smartfon w atrakcyjnej cenie, np. Huawei Mate 10 Lite dual SIM za 29 zł miesięcznie (x 36 miesięcy).

Orange Love - Zakład

Orange Love – Zakład

*****

Orange Love to unikatowy pakiet usług dla domu, który w najbogatszej wersji zawiera 4 usługi:

 • szybki domowy internet, także światłowodowy o prędkości nawet 600 Mb/s, z nowoczesnym modemem FunBox 3.0w pakiecie, zapewniającym szybkie Wi-Fi w całym domu. Każdy klient może dodatkowo skorzystać z darmowej aplikacji Mój FunBox, dzięki której będzie mógł zarządzać domowym Wi-Fi i sprawować kontrolę nad siecią domową.
 • abonament komórkowy z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz pakietem 5GB danych (3,22 GB w roamingu w UE)
 • telewizję z ponad 100 kanałami dla całej rodziny, także w jakości 4K i możliwością dokupienia kolejnych (m.in. paczka kanałów Polsatu, HBO, Canal+ i wiele innych).  Dodatkowo, tylko w Orange klienci mogą korzystać z dostępu do serwisu Netflix w jakości 4K bezpośrednio z dekodera telewizyjnego i zapłacić za niego na fakturze za usługi Orange. Do odbioru telewizji klient dostaje nowoczesny dekoder Samsung ICU 100 4K UHD
 • telefon domowy  z nielimitowanymi rozmowami na numery stacjonarne w Polsce, UE, USA i Kanadzie (oraz komórkowe w USA i Kanadzie).

źródło: Orange Polska

 10 komentarzy

 1. Qentin 2 lutego 2018 w 19:15 - Odpowiedz

  Nie tylko liczy się cena, ale również jakość usługi. Byłem również zwolennikiem ofert łączonych, ale zdałem sobie sprawę, że to tylko smycz dla klienta ze strony operatora. Korzystałem ze Smartdom w Plusie. Niby taniej, ale jakościowo nie powalało na kolana (głównie słaby internet). Wówczas człowiek tracił zniżki wypowiadając daną usługę (usługę pierwszą). Niestety, coś za coś. Dzisiaj faktycznie płacę trochę więcej, ale mam tę przyjemność, że jak coś mi się nie będzie podobało, albo po prostu znudzi mi się to wypowiadam i po temacie. Nie jestem zblokowany tylko jednym dostawcą, a to ważne.

 2. […] post Orange Love – Załóż się z Orange, że nie ma lepszego pakietu za 99,99 zł (wideo) appeared first on Portal telekomunikacyjny […]

 3. lesiobe 3 lutego 2018 w 12:04 - Odpowiedz
 4. ... 3 lutego 2018 w 15:01 - Odpowiedz

  Wygrałem zaklad z Orange.
  Mam upc: tv select, net i tel stac i jeszcze pakiet filmbox wszystko za 45 zl
  Do tego kom w a2 za 19.90

 5. dez 4 lutego 2018 w 12:04 - Odpowiedz

  @… u mnie podobnie w sumie: też tel w a2 za 19.90, net i tv od lokalnego dostawcy za 49,90

 6. hitman 5 lutego 2018 w 21:36 - Odpowiedz

  Też wygrałem z Orange mam za 109.89 w UPC full w tym mega sport Canal+

 7. hitman 5 lutego 2018 w 21:37 - Odpowiedz

  Też wygrałem z Orange mam za 109.89 w UPC full w tym mega sport Canal+ a do tego Internet 250 mb/s

 8. kogo_to 16 czerwca 2018 w 11:17 - Odpowiedz

  HA HA HA HA HA tak to spłętuje.
  za dwie komurki (+raty za telefony) oraz neostrade 80 płaciłem dokładnie 322,61
  po zmianie na orange love płace 330,96. OSZCZĘDNOŚĆ JAK DIABLI nie dość ze obkrojono mi internet z 7.5 Giga na 5 giga to jeszcze rachunek wzrusł o 8,35zł.

 9. Józef 15 lipca 2018 w 21:30 - Odpowiedz

  Chcę mieć w tym pakiecie dodatkowo telewizję w drugim pokoju. Ile będę musiał dopłacić?

 10. Teresa 25 października 2018 w 09:50 - Odpowiedz

  Czy ktoś się orientuje, czy w pakiecie Love abonament komórkowy obejmuje darmowe rozmowy na komórkowe do usa? Z numeru stacjonarnego Usa i Kanada są darmowe do numerów stacjonarnych i komórkowych, a jak jest przy połączeniach z komórki na komórke do USA?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.