Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Orange, Taryfy, Taryfy komórkowe-Orange – taniej w roamingu od 3 stycznia 2018 r.

Orange – taniej w roamingu od 3 stycznia 2018 r.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 531/2012 zmienionego Rozporządzeniem 2015/2120 z dnia 25 listopada 2015 r. w sprawie roamingu wewnątrz Unii oraz Rozporządzeniem Wykonawczym Komisji Europejskiej 2017/2311 z dnia 13.12.2017 r. ustalającym średnią ważoną maksymalnych stawek za zakończenie połączenia w sieci ruchomej w Unii, od 3 stycznia 2018 r. zmianie ulegnie Cenniku usług w roamingu dla klientów indywidualnych ofert na abonament.

Zmiana polega na obniżeniu z 0,05 zł brutto na 0,04 zł brutto opłaty za każdą minutę połączenia odebranego w Strefie 1, które mogą zostać przez nas doliczone do opłat naliczanych w roamingu, jeżeli będą Państwo korzystać z usług roamingowych niezgodnie z Polityką Uczciwego Korzystania, o której mowa w Cenniku usług w roamingu dla klientów indywidualnych ofert na abonament.

Powyższa zmiana stanowi obniżkę ceny i zostanie dokonana automatycznie w dniu 3 stycznia 2018 roku.

W przypadku braku akceptacji zmian w cenniku, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych.

Wypowiedzenia umowy można dokonać do dnia wejścia w życie zmian, tj. do dnia 3 stycznia 2018 r.

W przypadku wypowiedzenia przez Państwa umowy zawartej na czas oznaczony, z powodu braku akceptacji zmian w cenniku wynikającej ze zmiany przepisów prawa i stanowiących obniżkę ceny, Orange przysługuje roszczenie o zapłatę ulgi, przyznanej w związku z zawarciem umowy, pomniejszonej o proporcjonalną jej wartość za okres od dnia zawarcia umowy do dnia jej rozwiązania.

Wyżej wymieniona zmiana podana jest: Tutaj

źródło: Orange

Kan

Autor |2018-01-03T17:17:21+01:003 stycznia 2018 17:17|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Orange, Taryfy, Taryfy komórkowe|Tagi: , |3 komentarze

3 komentarze

 1. Anna 4 stycznia 2018 w 08:01 - Odpowiedz

  A moze tak w koncu pomyśleć o obniżkach taryf lub pakietach po za Unia ?
  Lub uwzględnić chociaż 100 min / SMS / MMS po za EU w roamingu oraz 1 GB danych ?

  • KarolSk 4 stycznia 2018 w 12:18 - Odpowiedz

   Piewcy „niewidzialnej ręki rynku” powiedzieliby pewnie, że rynek sam się „wyreguluje”. Otóż przykład choćby opłat pobieranych dotychczas w roamingu doskonale pokazuje, że są obszary, w których państwo powinno regulować poczynania przedsiębiorców. Przecież gdyby nie unijne regulacje, ceny nigdy by nie spadły, bo każda firma dąży do maksymalizacji zysku. Bajeczki o „samoregulacji” gospodarki można więc sobie wsadzić w buty.
   Proponowałbym jeszcze UE, by zmusiła operatorów do obniżenia absurdalnie wysokich cen na połączenia międzynarodowe, pomiędzy poszczególnymi państwami UE. Ich wysokość nie ma żadnego uzasadnienia ekonomicznego poza oczywiście chciwością przedsiębiorców telekomunikacyjnych.

 2. Desters 4 stycznia 2018 w 08:44 - Odpowiedz

  [quote]Doradzicie?
  I czy jesteście z niego zadowoleni? Warto jest inwestować tyle kasy? [/quote]

  Jest to na pewno jedna z bardizej wytrzymałych opcji jeśli chodzi o blat do kuchni. Blaty takie są drogie, ale po pierwsze bardziej efektowne. Po drugie nie groźna im wysoka temperatura i zarysowania ostrymi narzędziami.

  Proponuję wybrac się do tej firmy kamieniarskiej
  [url]http://mariopablo.com.pl/oferta/blaty-kuchenne/blaty-granitowe/[/url] – powinni zrobić Ci wycenę
  Jesli uznasz,ze jednak Cie nie stać to weź pod uwagę również blat z konglomeratu.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile