Jesteś tutaj:-, Newsy, Orange, Raporty i prezentacje, Rynek-Orange – poprawiliśmy zasięg w ośrodkach narciarskich

Orange – poprawiliśmy zasięg w ośrodkach narciarskich

Orange Polska chwali się zasięgiem w ośrodkach narciarskich. Nowe stacje, mobilne BTS i więcej 4G LTE. – Korzystajcie śmiało z nowych stacji bazowych i mobilnych w górach – dodaje Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.

W tym roku Orange Polska uruchamił nowe częstotliwości na działających już masztach, –
dostawialiśmy nowe, a w miejscach, gdzie było konieczne pojawiły się, lub niedługo pojawią się także maszty mobilne. Już teraz możecie korzystać z nowej stacji bazowej w Sromowcach Niżnych. W Bukowinie Tatrzańskiej mamy dla Was z 4G LTE na częstotliwości 1800 MHz, a w Rajczy, Łysej Górze i Małastowie 4G LTE na 800 MHz. Mobilne stacje bazowe, z których możecie korzystać stoją już w Karpaczu, Białce, Czarnej Górze, Zieleńcu i Jurgowie. Do końca stycznia w ośrodkach narciarskich pojawią się tam kolejne dwie. Stacje mobilne to świetne rozwiązanie wtedy, gdy trzeba szybko i skutecznie poprawić pojemność i zasięg sieci. Zarówno na festiwalach, stokach jak i na Światowych Dniach Młodzieży – podkreśla Piotr Domański, z Biura Prasowego na blogu podsumowują rok Grupy Orange Polska..


Stacje mobilne mają co robić dodaje Piotr Domański. Od Wigilii Świąt Bożego Narodzenia za pośrednictwem stacji mobilnych Orange Polska w Karpaczu i Czarnej Górze przesłano ponad 430 GB danych i wykonano ponad 29,5 tysiąca minut połączeń. Rekordowymi dniami były 31 grudnia i 1 stycznia. – To jak bardzo są one potrzebne widać gdy porównany transfer danych przed Świętami i po nich. Przed – stacje te przesyłały kilka GB danych dziennie (w weekendy – kilkanaście), a po Świętach średnia to blisko 27 GB dziennie. Wykonano także z tych stacji 50 połączeń alarmowych – wylicza.

źródło: Orange

KanAutor |2018-01-09T15:36:34+01:009 stycznia 2018 15:36|Kategorie: Internet mobilny, Newsy, Orange, Raporty i prezentacje, Rynek|Tagi: , , |2 komentarze

2 komentarze

 1. Grl 9 stycznia 2018 w 14:58 - Odpowiedz

  A w Zwardoniu ? Gdzie są doskonale warunki narciarskie ze względu na mikroklimat
  Setki narciarzy każdego dnia
  Daje brak LTE

  • DigitalAngel 9 stycznia 2018 w 20:25 - Odpowiedz

   a to w jakim języku napisane?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.