Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Orange, Prepaid, Taryfy komórkowe-Orange i nju – jak samodzielnie wymienić kartę SIM? (wideo)

Orange i nju – jak samodzielnie wymienić kartę SIM? (wideo)

Potrzebujecie wymienić kartę SIM? Możecie teraz wymienić kartę SIM w Orange zupełnie samodzielnie, z dowolnego miejsca 24 godziny, 7 dni w tygodniu przez okrągły rok. Koszt całej akcji to 15 zł.

Zrób to sam – wymień SIM

Wystarczy, że w najbliższym kiosku, stacji benzynowej czy znanej sieci sklepów z zielonym płazem w logo, drogą zakupu zdobędziecie starter Orange na Kartę o wartości do 15 zł albo nju mobile na kartę o wartości 4 lub 5 zł. Następnie z używanej dotychczas karty SIM wysyłacie SMS na numer 80511 (w przypadku Orange) lub 80512 dla nju mobile w treści wpisując jej kod PUK. Po weryfikacji dostajecie SMS z potwierdzeniem oraz prośbą o przesłanie danych nowej karty (tej którą przed chwilą kupiliście)– jej numer lub numer telefonu oraz kod PUK. Całość trwa mniej więcej 15 minut.

Wymiany można będzie dokonać także poprzez nowe Mój Orange (to w wersji beta), wtedy procedura jest nieco inna, ale równie prosta.

Samodzielna, ale odpłatna wymiana karty SIM w Orange i nju mobile

Koszt całej akcji to 15 zł. Płacicie za nią w części ceną nowego startera, a różnica między nią a owymi 15 zł zostanie doliczona do Waszego rachunku (dla klientów abonamentowych) lub ściągnięta z Waszego konta głównego (dla prepaid). Z innych ważnych spraw – samodzielnie można wymienić tylko karty aktywne. Jeżeli gdzieś „posialiście” kartę, to niestety nie zadziała. Ważne jest także to, jakich kart można użyć do wymiany. Po pierwsze nie mogą one zostać zarejestrowane, po drugie zakupionych przed 2 lutego i zablokowanych, a także starterów, które utraciły ważność.

źródło: Orange Polska

KanAutor |2017-07-03T16:05:07+01:003 lipca 2017 16:05|Kategorie: Internet, Newsy, Operatorzy, Orange, Prepaid, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , |9 komentarzy

9 komentarzy

 1. Fel 3 lipca 2017 w 14:11 - Odpowiedz

  Super sprawa, właśnie wymieniłem, tylko dlaczego aż 15 zł.

 2. SM 3 lipca 2017 w 14:28 - Odpowiedz

  Jaki jest cel i sens wymiany sprawnej, aktywnej i działającej karty za kwotę 15zł? Kartę wymienia się raczej gdy się ją zgubi lub przestanie działać…

  • Dar 3 lipca 2017 w 14:57 - Odpowiedz

   Sens jest taki że potrzebowałem Nano.

  • zen 3 lipca 2017 w 16:29 - Odpowiedz

   Bo jeszcze ludzie maja stare karty bez LTE lub Standard SIM bez mozliwosci latwego wylamania na Micro lub Nano. Sam mam jeszcze chyba ze 2 numery z kartami z logo IDEA 😉

 3. to 3 lipca 2017 w 14:53 - Odpowiedz

  Promocja dobra jak ma się starą sim duża a chce się nano sim. nie trzeba chodzić do dużego miasta aby wymienić.

 4. rew 3 lipca 2017 w 15:23 - Odpowiedz

  po co płacic skoro w salonie w uzasadnionych przypadkach wymieniają bez opłat

 5. Lukaaa 4 lipca 2017 w 07:40 - Odpowiedz

  Opcja dobra ale po co płacić jak można mieć to za darmo.Jesteś wyżej wymienionej ofercie ponad 8 lub 10 lat wymiana taka może być bezpłatna w salonie.

 6. Marian z Pragi 4 lipca 2017 w 11:25 - Odpowiedz

  Dotychczas tylko w salonach Orange za 25 zł można było nabyć nano sim. Wymieniłem w tym roku dwie karty, a w poprzednim jedną. Szkoda, że dopiero teraz wpadli na taki pomysł, a po za tym po zagubieniu/kradzieży karty i tak trzeba wszystko załatwiać w salonie co mi się zdarzyło, a nie mieli uniwersalnej wyłamywanej karty, więc zjeździłem kilka salonów w Warszawie.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.