Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Orange, Prepaid, Taryfy komórkowe-Orange i Nju.mobile – bonus za rejestrację prepaid już zostanie

Orange i Nju.mobile – bonus za rejestrację prepaid już zostanie

Termin na rejestrację aktywnych kart prepaid minął, niezarejestrowane zostały wyłączone. Temat w mediach przycichł. Ale przecież rejestracja nowokupionych kart prepaid nadal jest obowiązkowa. Jednak w dalszym ciągu możecie skorzystać na rejestracji.

Każdy kto zarejestruje numer prepaid w Orange na kartę i w nju a jednocześnie poda swój adres zamieszkania i wyrazi zgodę na kontakt telefoniczny otrzyma 100 GB transferu ważne przez 30 dni. Dotyczy to jednak wyłącznie osób, które adres podają po raz pierwszy. Po rejestracji otrzymujecie SMS z informacją, że można odebrać bonus, a także jak to zrobić. Podpowiem – wysyłając bezpłatny SMS o treści START pod 80590. Na odebranie bonusu macie 30 dni od momentu rejestracji numeru. Podobny bonus już funkcjonował, jednak ten, jak wspomniałem, zostaje z nami na stałe.

Wszystkie informacje o bonusie w Orange znajdziecie na stronie www.zarejestrujnumer.pl.

A jeżeli jesteście klientami nju mobile Orange przygotował dla Was specjalnie stronę www.rejestracjanju.pl

Pamiętajcie jednak, że podanie danych adresowych nie jest konieczne by zarejestrować numer – wystarczy do tego wyłącznie numer telefonu i Wasz numer PESEL. Dodam też, że podanie danych osobowych i wyrażenie zgody marketingowej jest możliwe wyłącznie w naszych salonach.Autor |2017-03-01T11:29:32+02:001 marca 2017 11:29|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Orange, Prepaid, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , |8 komentarzy

8 komentarzy

 1. Tes 1 marca 2017 w 15:16 - Odpowiedz

  Zachęta do kupowania, co miesiąc nowego SIMa

  • fasdas 2 marca 2017 w 00:16 - Odpowiedz

   nie bo możesz tylko raz podać swój adres, no chyba ze co miesiąc z nowym adresem w dowodzie się zjawisz

 2. Ja 1 marca 2017 w 20:58 - Odpowiedz

  Dotyczy to jednak wyłącznie osób, które adres podają po raz pierwszy

 3. fasdas 2 marca 2017 w 00:37 - Odpowiedz

  cd poprzedniego wpisu
  jednak nie bo przemeldowywanie (do jednego PESELU) też nie jest uważane za podanie nowego adresu. Wiec wychodzi że tylko coraz nowych członków rodziny którzy nie byli rejestrowani wcześniej można ewentualnie rejestrować jak się zgodzą na to.

 4. Angelo 2 marca 2017 w 18:34 - Odpowiedz

  zarejestrowałem 3 karty z orange 28 lutego i w obydwu salonach w których byłem panie wprowadziły w błąd informując że mam 60 dni od dnia rejestracji na aktywację bonusu czyli 1000zł i 100gb i co się okazało dziś próbuje aktywować bonus i sms zwrotny informuje że ostatnim dniem włączenia bonusu to był właśnie 28 lutego wiec coś tu nie tak jutro składam reklamacje 😊

  • osek 2 marca 2017 w 23:13 - Odpowiedz

   Ja 2. 🙂 Ale na razie nie próbowałem odebrać bonusu. Niech tylko spróbują nie dać. Dobrze że regulamin promocji mam zapisany.

 5. fan tpsra 4 marca 2017 w 01:50 - Odpowiedz

  Ja od czasu sieci IDEA mam numer później sprzedany do orange. Nie ważne ale cenie prywatność i wole się doładować a nie dostawać rachunki. Zmuszony do rejestracji przez lobbystów z usa-a zarejestrowałem numer w salonie. Gdzie oczywiście zostałem oszukany jak to Orange ma w zwyczaju, miłe panie z salonu Orange Elbląg market Leclerc zamiast imienia i nazwiska, numeru pesel panie dostając mój dowód osobisty do ręki przytuliły sobie moje dane adresowe, bez mojej zgody i bez podpisu pod zgodą na przetwarzanie danych adresowych. O tym fakcie dowiedziałem się później dostając smsy z sieci.

 6. Luki 4 marca 2017 w 09:08 - Odpowiedz

  Angelo ja rejestrowałem numery 21 stycznia i dziś 04/03/ bonus za rejestracje aktywował się bez problemu i to na kilku numerach.także jest OK.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.