Jesteś tutaj:-, Newsy, Orange, Rynek-Integrated Solution – nowe projekty z Huawei

Integrated Solution – nowe projekty z Huawei

Integrated Solutions (IS), wyspecjalizowany integrator ICT należący do Orange Polska, został autoryzowanym partnerem firmy Huawei. Wykorzystując technologię producenta, IS zamierza wdrażać usługi integracyjne z obszaru infrastruktury, sieci i bezpieczeństwa. Uzyskane przez inżynierów Integrated Solutions certyfikaty pozwalają także na świadczenie serwisu urządzeń Huawei.

Nowy rok rozpoczęliśmy od współpracy z Huawei. To krok w stronę większej niż do tej pory dywersyfikacji naszej oferty rozwiązań sieciowych. Chcemy dać klientom wybór, w oparciu o którą technologię zamierzają rozwijać swoje środowiska teleinformatyczne. Dla wielu z nich Huawei jest ciekawą alternatywą, zarówno pod kątem ceny, jak i jakości – wyjaśnia Marek Janik, inżynier z Integrated Solutions.

Korzystając z urządzeń sieciowych Huawei – switchów, routerów czy przełączników – IS zamierza ubiegać się o realizację nowych projektów wśród największych przedsiębiorstw w Polsce.

źródło: Integrated Solutions (IS)

KanAutor |2017-01-10T10:24:21+02:0010 stycznia 2017 10:24|Kategorie: Huawei, Newsy, Orange, Rynek|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.