Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Orange, Prepaid, Taryfy komórkowe-Orange – e-listonosz zarejestruje Wasz numer prepaid

Orange – e-listonosz zarejestruje Wasz numer prepaid

Orange we współpracy z Pocztą Polską, wprowadził rejestrację kart prepaid za pośrednictwem listonoszy. Dokładnie rzecz ujmując e-listonoszy, wyposażonych w odpowiednie urządzenia.


Listonosze, otrzymali teraz specjalne tablety oraz instrukcję w jaki sposób przeprowadzić rejestrację, dlatego nie ma obawy o bezpieczeństwo danych osobowych. Zresztą stykają się z nimi na co dzień, dostarczając nam wszystkim listy. Aby się zarejestrować wystarczy poprosić o to swojego listonosza. Rejestracja odbywa się on-line. W zasięgu e-listonoszy posiadających niezbędne wyposażenie jest nieco ponad 75 proc. rejonów kodów pocztowych w kraju.

Na stronie zarejestrujnuimer.pl można sprawdzić czy do nas również dociera e-listonosz. Wkrótce usługa będzie dostępna na terenie całego kraju.


Każdy Klient posiadający ofertę Orange na kartę, który teraz zarejestruje swój numer oraz po raz pierwszy poda swoje dane adresowe (ulicę, numer domu/mieszkania, kod pocztowy oraz miejscowość), może otrzymać dodatkowy bonus 100 GB danych ważny 30 dni.

Aby odebrać bonus, należy wysłać SMS o treści START pod bezpłatny numer 80590. Zmiana danych adresowych, lub ich uzupełnienie do wcześniej zarejestrowanego numeru nie uprawnia do otrzymania bonusu.

Bonus za podanie adresu nie wyklucza Bonusu za rejestrację. Klient może skorzystać z obydwu promocji jednocześnie.

źródło: Orange

Kan

Autor |2016-12-16T09:47:04+01:0016 grudnia 2016 09:47|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Orange, Prepaid, Taryfy komórkowe|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile