Jesteś tutaj:-, Newsy, Orange, Rynek, Taryfy komórkowe-Orange dostarczy karty SIM oraz łączność komórkową dla urządzeń Chuango

Orange dostarczy karty SIM oraz łączność komórkową dla urządzeń Chuango

Firma Chuango Technology podpisała umowę z Orange Business Services na dostarczanie kart SIM oraz łączność komórkową na najbliższe 3 lata. Chuango będzie korzystać z usług oferowanych przez Orange obsługujących standard zabezpieczeń w Europie, USA i Kanadzie. Współpraca firm będzie znacznie poprawiać jakość obsługi i bezpieczeństwo klientów Chuango.


Chuango specjalizuje się w bezprzewodowej technologii inteligentnego domu. Aby zapewnić sukces nowej linii produktu, firma potrzebowała nawiązać współpracę z firmą telekomunikacyjną, ekspertem od globalnej łączności. Produkty Chuango z zakresu bezpieczeństwa i automatyki wiążą się z prostą wizją, konstrukcją oraz niezawodnością systemu. Początkowo do produktów Chuango końcowi użytkownicy musieli wybierać własnego operatora sieci komórkowej aby w pełni korzystać z funkcjonalności sprzętu. Jednak dla nowego produktu premium firma zdecydowała się na zaoferowanie lepszej łączności na całym świecie korzystając z usług Orange.


Dzięki współpracy klient nie będzie musiał dodatkowo instalować karty SIM umożliwiającej łączność. Karta będzie już w zestawie, przez co skróci się czas uruchamiania i konfiguracji urządzenia.

Potrzebowaliśmy partnera, który mógłby zapewnić łączność na całym świecie dla naszej gamy urządzeń obsługującej bezpieczeństwo. Pracowaliśmy z Orange Business Services nad rozwijaniem naszej koncepcji Internetu Rzeczy i testowaliśmy go na wielu rynkach. Ulepszony interfejs użytkownika zapewni zintegrowaną sieć oraz pomoże nam osiągnąć nasze ambitne cele wzrostu na całym świecie„, mówi Ken Li, założyciel i CEO, Chuango.

Urządzenia alarmowe Chuango są kluczowym elementem w rewolucji inteligentnego domu. Jest to szybko rozwijający się rynek, a liczba inteligentnych urządzeń domowych przewiduje się, że wzrośnie ponad trzykrotnie w ciągu najbliższych dwóch lat do ponad 1 mld euro na świecie w 2018 roku. Cieszymy się, że możemy wykorzystać naszą wiedzę dotyczącą Internetu Rzeczy do obsługi rosnącego globalnego biznesu Chuango„, mówi Patrick Sim, wiceprezes Orange Business Services Azji i Pacyfiku.

źródło: Chuango

KanAutor |2016-12-28T13:43:06+02:0028 grudnia 2016 13:43|Kategorie: Internet mobilny, Newsy, Orange, Rynek, Taryfy komórkowe|Tagi: , , |3 komentarze

3 komentarze

 1. ozon 28 grudnia 2016 w 15:47 - Odpowiedz

  Jacy inni operatorzy mają takie rozwiązanie? Wiem ze sa nowi na rynku ale chcę ich sprawdzić i innych.

  • Blom 28 grudnia 2016 w 16:03 - Odpowiedz

   Wiedzcie, że jest już męczący ten szeptany marketing A2Mobile. Wcisnęliście nawet info o A2Mobile do artykułu o śmierci Carrie Fisher. Ręce opadają.

 2. wojtek 28 grudnia 2016 w 20:24 - Odpowiedz

  ciekawe jak sobie beda radzic, jak orange bedzie mial swoje wieczne awarie

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.