Jesteś tutaj:-, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Orange, Reklama-Serce i Rozum – Światłowód i gwiazdy w Orange TV (wideo)

Serce i Rozum – Światłowód i gwiazdy w Orange TV (wideo)

Orange ma dla Was nową telewizję. A w niej? 91 kanałów bez dodatkowych opłat, w ramach abonamentu za FunPack lub Neostradę z telewizją. Nowe pakiety kanałów tematycznych za 0 zł przez 6 miesięcy, Eleven i Eleven Sports. Całość w technologii IPTV. O ofercie opowiadają też w nowym spocie Serce i Rozum.

Od kilku dni możecie go oglądać m.in. w telewizji, internecie i kinie. Za kreację tradycyjnie już odpowiada Publicis. Jego produkcją zajęła się agencja Film It, a postprodukcją Wawpol. Media dla tej kampanii kupił dom mediowy Initative Media.

Orange Polska polepsza swoją ofertę telewizyjną dla klientów IPTV, co jest krokiem w kierunku spieniężenia inwestycji w FTTH. Oferta telewizyjna dostępna dla naszych klientów stacjonarnego Internetu, korzystających z platformy IPTV będzie oparta na treści agregowanej przez Orange Polska. Agregacja treści oznacza, że Orange Polska kupuje prawa do kanałów telewizyjnych bezpośrednio od nadawców. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule: Orange samodzielnie tworzy ofertę telewizyjną

źródło: Orange

KanAutor |2016-03-07T17:13:51+01:007 marca 2016 17:13|Kategorie: Internet, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Orange, Reklama|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.