Jesteś tutaj:-, Newsy, Orange, Rynek-Orange – Marka Przyjazna Blogerom

Orange – Marka Przyjazna Blogerom

Orange Polska nagrodzono, jako Markę Przyjazną Blogerom. To kolejne wyróżnienie dla spółki za zaangażowanie w social media i współpracę z influencerami.

Dynamika zmian zachodzących w mediach społecznościowych wymaga od marketerów nieustannego poszukiwania nowych form dotarcia do użytkowników. Nowe narzędzia i kanały to ogromne możliwości budowania dialogu z marką i niekonwencjonalnego prezentowania treści ofertowych – powiedział Paweł Patkowski, dyrektor wykonawczy ds. Marki i Komunikacji Marketingowej w Orange Polska.

Orange Polska już po raz drugi został wyróżniony nagrodą Marki Przyjaznej Blogerom. W 2013 roku otrzymał ten laur, jako pierwsza marka w historii. To docenienie obecności i zaangażowania spółki w social mediach oraz współpracy z influencerami. Wśród najważniejszych z realizowanych w Orange projektów warto wymienić „Misję Orange Travel” z Martyną Wojciechowską, „Cyber trailery” z Cyber Marianem, „On/Off” z Natalią Hatalską, „12 konwergentnych”, „Agentów CyberTarczy” czy realizowany aktualnie z Konradem Kruczkowskim „Halo. Człowiek”.

źródło: Orange Polska

Kan

Autor |2015-09-28T14:49:18+02:0028 września 2015 14:49|Kategorie: Apple, Newsy, Orange, Rynek|Tagi: , |2 komentarze

2 komentarze

  1. Ng23h6I22rvb 29 października 2015 w 04:44 - Odpowiedz
  2. bPgORAj7enJb 29 października 2015 w 05:36 - Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile