Jesteś tutaj:-, Inne, Internet mobilny, Microsoft, Newsy, Orange, Rozrywka-Deezer otwiera nowe okno na świat muzyki. New Windows Phone 8 APP

Deezer otwiera nowe okno na świat muzyki. New Windows Phone 8 APP

Deezer – serwis streamingu muzycznego zaprezentował dziś zaktualizowaną wersję aplikacji dla telefonów z systemem aplikacja umożliwia odkrywanie muzyki w ponad 180 krajach.


Nową, zaktualizowaną aplikację na telefony z systemem Windows Phone 8 wyróżnia nowy ekran główny, skoncentrowany na zawartości, a także udoskonalone funkcje przeznaczone dla użytkowników platformy Windows Phone 8.

Aplikacja została opracowana z myślą o odkrywaniu muzyki. Na ekranie głównym, jak i w sekcji „Odkryj” prezentowane są rekomendacje najciekawszych utworów wybranych przez zespoły redakcyjne Deezera z całego świata.


Wszyscy użytkownicy telefonów z systemem Windows Phone 8, mogą teraz udostępniać ulubione utwory i listy odtwarzania oraz polecać muzyczne nowości milionom innych fanów, z całego świata. Udoskonalona aplikacja ułatwia nie tylko odkrywanie muzyki, ale także dostęp do ulubionych albumów, list odtwarzania i wykonawców. W tym celu można skorzystać z dynamicznych kafelków w Windows Phone — bezpośrednio na ekranie głównym.


Co więcej, użytkownicy Deezera mogą teraz szybko i bezproblemowo dodawać do trybu offline listy odtwarzania oraz albumy. Dzięki temu fani muzyki w ponad 180 krajach mogą korzystać ze wszystkich zalet kieszonkowej szafy grającej, nie martwiąc się opłatami za transmisję danych.

Nowa aplikacja Deezer dla Windows Phone 8 jest już dostępna. Działa ze wszystkimi urządzeniami z systemem Windows Phone 8 i można ją pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone pod adresem: www.windowsphone.com/s?appid=abf78126-7301-e011-9264-00237de2db9e.

Partnerem serwisu w Polsce jest Orange, dzięki któremu z usług Deezera korzysta już przeszło 50 tys. klientów operatora. Abonenci którzy korzystają z oferty Deezer w taryfach Orange są zwolnieni z opłat za transmisję danych do aplikacji. By uaktywnić konto Orange w Deezer, wystarczy wejść na stronę www.deezer.com i kliknąć w opcję zaloguj się.

źródło: Deezer

Kan

Autor |2013-08-06T09:28:18+02:006 sierpnia 2013 09:28|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet mobilny, Microsoft, Newsy, Orange, Rozrywka|Tagi: , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Gauni 14 września 2013 w 17:08 - Odpowiedz

    Korzystne zmiany, które sprawiły, że kolejni ludzie dołączyli do Deezer. W tym Ja 🙂

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile