Jesteś tutaj:-, Orange, Rozrywka, Rynek-Nowy redaktor naczelny Orange sport

Nowy redaktor naczelny Orange sport

Od grudnia br. nowym redaktorem naczelnym Orange sport będzie Kacper Sosnowski. Zastąpi dotychczasowego redaktora – Janusza Basałaja, który będzie pracował w Polskim Związku Piłki Nożnej.

Kacper Sosnowski jest absolwentem dziennikarstwa i animacji społeczno-kulturalnej na UW. W mediach pracuje od 1999 roku, gdzie tworzył programy dla największych stacji w Polsce. Pracował m.in. dla radio Wawa, TVP, TVN24, nSport i telewizja Puls. Z Orange sport związany jest od początku istnienia stacji. Od sierpnia 2012 był głównym wydawcą.

Pomagałem w tworzeniu Orange sport od samego początku, gdy nikomu nieznana stacja weszła na polski rynek. Dzięki pracy Janusza Basałaja telewizja jest obecnie najszybciej rozwijającą się i jedną z najchętniej oglądanych sportowych stacji w Polsce. Moim celem będzie kontuowanie tej pracy– powiedział Kacper Sosnowski.

Według nowego naczelnego ważne jest to, że w redakcji nadal pozostał tzw. team spirit, czyli wspólnej pracy w tworzeniu najbardziej kreatywnego zespółu komentatorów, wydawców, prezenterów i reporterów. – Wszystkim nam przyświeca cel, by tworzyć telewizję oryginalną, zaskakującą i rzetelną. Taką właśnie będziemy robić – obiecuje Kacper Sosnowski.

Orange Polska dziękuje Januszowi Basałajowi za 4,5 roku pracy, jego wkład i zaangażowanie w tworzenie kanału Orange sport. Życzymy zarazem powodzenia w realizacji nowych wyzwań w PZPN.

Orange sport jest nadawany 24 godziny na dobę i można go oglądać na ekranie telewizora, komputera i telefonu komórkowego.

źródło: Orange

Kan

Autor |2012-11-08T07:04:22+01:008 listopada 2012 07:04|Kategorie: Newsy, Orange, Rozrywka, Rynek|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile