20% więcej za doładowanie przez internet” to promocja doładowań umożliwiająca Abonentom wszystkich taryf na kartę w Orange oraz Abonentom sieci Orange korzystającym z ofert Mix uzyskanie dodatkowych środków za doładowanie konta. Warunkiem skorzystania z Promocji jest doładowanie konta kwotą 25 zł lub 50 zł przez przez internet.
Doładowania należy dokonać nie później niż o godzinie 23:59 dnia 7 października 2012r.
Do każdego doładowania w ramach Promocji przyznane zostaną dodatkowe jednostki taryfowe o wartości:
Do doładowania nominałem 25zł bonus o wartości 5zł
Do doładowania nominałem 50zł bonus o wartości 10zł
Środki przyznane w ramach Bonusu gromadzą się na koncie promocyjnym Abonenta i mogą być wykorzystane
na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange, połączenia z numerami stacjonarnymi krajowych operatorów telefonii
stacjonarnej oraz na transfer danych (Internet).
Termin ważności środków w ramach Bonusu wynosi:
14 dni dla doładowania nominałem 25 zł
31 dni dla doładowania nominałem 50 zł
źródło: Orange
Kan
Jeśli to odpowiedź na podwójne doładowania T-Mobile to raczej słaba. Jedynym plusem jest brak opłaty za sms-a aktywującego ten bonus, ale dla przykładu w T-Mobile za kwotę 50zł dostajesz 25, a tutaj tylko 10. I w dodatku oferta Orange jest dostępna w zasadzie tylko przez niecałe 5dni.
Jasne tylko takie doladowanie w T-mobile powoduje ze nie masz juz rocznej waznosci konta.
Ale masz też tyle środków na koncie(mówię przy opcji 50+50+25, że w zasadzie na cały rok jesteś ustawiony:) Do tego jeszcze nielimitowane smsy, które załączają się przy doładowaniu kwotą 25zł. Prosta matematyka.
mPay daje więcej. Promocja do 15
to jest przyszłość http://www.vectonemobile.pl/ ..a nie jakieś tam doładowania