Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Orange, Reklama, Rynek, Taryfy komórkowe, Taryfy stacjonarne-Więcej w Orange i uważajcie na podróbki (video)

Więcej w Orange i uważajcie na podróbki (video)

Zmiana marki TP na Orange to także okazja dla Orange Polska publikacji kolejnych filmów podsumowujących dzień rebrandingu.

Nowy Orange, to także okazja dla nieuczciwych sprzedawców usług telekomunikacyjnych, którzy wprowadzają w błąd klientów TP informując o konieczności podpisania nowej umowy z TP. Ofiarami tych nadużyć padają najczęściej osoby starsze, dlatego warto uprzedzić swoich rodziców czy dziadków przed tymi nieuczciwymi praktykami – napisała na blogu Orange Monika Kulik, która od 2001 roku w Grupie Orange – TP pracuje m.in. przy programach społecznych i wolontariacie pracowniczym.

Jak zaznacza Monika Kulik często mówią oni, że reprezentują firmę lub jej podwykonawców, z którym teraz trzeba podpisać nowe dokumenty, aby utrzymać dotychczasowe usługi. – O nasileniu się tego procederu informują nas rzecznicy konsumentów i przedstawiciele federacji konsumentów, z którymi współpracujemy. Zasłanianie logo i nazwy firmy przy podpisywaniu umowy, wstawianie naszego logo obok nazwy innej firmy, fałszowanie podpisów i zgód klientów – to sprawy z którymi ostatnio coraz częściej zwracają się do nas regionalni rzecznicy – dodaje.

Dlatego w kwietniowych rachunkach znajdą się ulotki ostrzegające przed nieuczciwymi sprzedawcami i pochopnym podpisywaniem nowych umów. Działa też specjalny bezpłatny numer 800 500 005, gdzie można zgłaszać wszelkie tego typu sprawy.

źródło: Orange

Kan

3 komentarze

  1. zbyszekswce 24 kwietnia 2012 w 06:55 - Odpowiedz

    Gdyby to był normalny kraj i za takie oszustwo ODRĄBYWAŁOBY SIĘ łapsko takiemu naciągaczowi to byłoby na pewno lepiej! A tak chodzą, okradają starszych i mniej świadomych użytkowników, a nikt na to nie reaguje!

  2. LesH 24 kwietnia 2012 w 07:42 - Odpowiedz

    Sytuację szybko by uzdrowiło zdecydowanie działanie resortów. Po przyjęciu wiarygodnych zgłoszeń od poszkodowanych natychmiastowe zgarnięcie odpowiedzialnych osób z firmy na dogłębne przesłuchania oraz materiałów firmowych do przejrzenia, a także prewencyjne przejęcie firmowych i rodzinnych majątków oraz kont bankowych na poczet odszkodowań dla oszukanych. Przy potwierdzeniu działań procesy karne w trybie doraźnym 24-godzinnym z bezpowrotnym przepadkiem zajętych dóbr firmowych i rodzinnych. Gdyby tak działało prawo, większość niedoszłych amatorów takich 'pomysłowych’ działań popu-szczałaby nieco żółtego płynu już na samą niecną myśl o takim sposobie na 'pozyskiwanie’ klientów.

  3. kaz 24 kwietnia 2012 w 09:57 - Odpowiedz

    No właśnie, gdyby to był normalny kraj…ale jest nienormalny.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile