Zimowe nowości w Netii

Netia przygotowała dla abonentów Telewizji Osobistej wiele nowości, w tym trzy nowe kanały, zimowe okno otwarte oraz serial „Magnum: Detektyw z Hawajów” w Netia VOD.

Od 1 lutego br. w ofercie Telewizji Osobistej dostępne będą nowe kanały:

  1. Crime+Investigation Polsat HD to kanał dokumentalny przedstawiający świat zbrodni, intryg i tajemnic. Dostępny w pakiecie „Styl życia”.
  2. Lifetime HD to telewizja rozrywkowa dla kobiet, oferująca unikalną mieszankę programów rozrywkowych, dokumentalnych i filmów fabularnych. Dostępny w pakiecie „Styl życia”.
  3. H2 HD to uzupełnienie oferty kanału HISTORY, dostarcza popularno-naukowych treści, prezentowanych przez światowych ekspertów. Dostępny w pakiecie „Wiedza i odkrycia”.

Przez najbliższy miesiąc, od 31.01-03.03.2019r., w ramach tzw. okna otwartego klienci Telewizji Osobistej w Netii będą mogli bez dodatkowych opłat oglądać aż siedem kanałów telewizyjnych: HISTORY HD, FOX HD, National Geographic Wild HD, BBC Brit HD, Comedy Central HD, Paramount Channel HD oraz nowy kanał Crime + Investigation Polsat HD.

Serial „Magnum: Detektyw z Hawajów” w Netia VOD

 

31 stycznia br. o godzinie 21:05 na kanale FOX HD odbędzie się premiera serialu „Magnum: Detektyw z Hawajów”.

Z tej okazji, serial będzie dostępny w Netia VOD dla Klientów posiadających pakiet „Seriale”. Każdy odcinek będzie pojawiać się po północy z czwartku na piątek i będzie dostępny w Netia VOD przez 28 dni.

„Magnum: Detektyw z Hawajów” to amerykański serial telewizyjny opowiadający o Tomasie Magnum, który po powrocie z Afganistanu wykorzystuje swoje umiejętności ze służby wojskowej w pracy prywatnego detektywa na Hawajach.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile