Jesteś tutaj:-, Netia, Newsy, Rozrywka, Telewizja, Voip-Okno otwarte BBC w Telewizji Osobistej Netii

Okno otwarte BBC w Telewizji Osobistej Netii

Z okazji premiery nowego sezonu „Top Gear”, przez cały marzec Netia, wspólnie z nadawcą, oferuje dostęp do BBC Brit i pozostałych kanałów BBC.

BBC HD i BBC World News to flagowe kanały brytyjskiego nadawcy publicznego, skierowane do szerokiego grona widzów. Z kolei BBC Brit przeznaczony jest dla młodych mężczyzn, którzy znajdą na nim programy rozrywkowe, motoryzacyjne oraz sportowe. BBC Earth emituje programy o tematyce popularno-naukowej. BBC Lifestyle jest kanałem przeznaczonym dla kobiet. CBeebies jest programem dla dzieci w wieku 0-6 lat.

W związku z oknem otwartym prowadzony będzie również konkurs na facebookowym profilu Netii, w którym będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.

Telewizja Osobista to oferta TV Netii, w której dostępnych są aż 197 kanałów TV, w tym 92 nadawanych w HD. W przeciwieństwie do standardowych ofert płatnej telewizji, dostępnych na rynku – Netia daje użytkownikom bardzo dużą dowolność kształtowania swojej oferty kanałów TV. Do wyboru jest 17 pakietów tematycznych w cenie od kilku do kilkunastu złotych, które można dowolnie łączyć.

źródło: Netia

KanAutor |2017-03-01T15:11:39+02:001 marca 2017 15:11|Kategorie: Inne, Netia, Newsy, Rozrywka, Telewizja, Voip|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.