Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, LTE, Newsy-D-Link DWM-221 – modem USB 4G LTE za 349zł

D-Link DWM-221 – modem USB 4G LTE za 349zł

D-Link zaprezentował DWM-221 – przenośny modem USB pracujący w technologii LTE. Urządzenie opracowano z myślą o użytkownikach wymagających szybkich połączeń z Internetem. DWM-221 umożliwia uzyskanie transferu do 100 Mb.s przy pobieraniu plików oraz do 50 Mb/s przy ich wysyłaniu. Oprócz połączeń w technologii LTE, modem obsługuje transmisję danych w starszych standardach m.in. HSPA+, GPRS i EDGE.

D-Link DWM-221
D-Link DWM-221

Nowy model D-Linka to kompaktowe urządzenie zaprojektowane z myślą o korzystaniu w każdych warunkach – w restauracjach, na spotkaniach w hotelu bądź podczas jazdy pociągiem lub samochodem. Charakteryzuje się małymi opóźnieniami przy łączeniu się z Internetem oraz wyjątkowo stabilnym połączeniem podczas korzystania w podróży. Dzięki temu użytkownicy mogą bez opóźnień przesyłać i pobierać nawet duże pliki, w dowolnym miejscu uczestniczyć w telekonferencjach online lub korzystać z internetowych połączeń telefonicznych.

D-Link DWM-221
D-Link DWM-221

Oprócz możliwości szybkiego przesyłania i pobierania plików, a także efektywnej pracy w aplikacjach online, atutem modemu jest gniazdo microSD, z możliwością użycia karty pamięci o pojemności do 32 GB. Umożliwia to przechowywanie wszystkich ważnych plików i korzystnie z nich bez dodatkowych czytników lub kabli. Z urządzenia można korzystać prawie natychmiast po podłączeniu, po automatycznej instalacji sterowników bez potrzeby posiadania napędu CD. Dodatkowo wbudowany menedżer połączeń pozwala wysyłać i odbierać SMS-y bez dodatkowego oprogramowania.

D-Link DWM-221
D-Link DWM-221

Dostępność i cena

Modem USB LTE DWM-221 jest już dostępny w Polsce w sugerowanej cenie 349zł. Urządzenie jest objęte 2-letnią gwarancją producenta.

źródło: D-Link

Kan



Autor |2015-02-10T12:32:37+01:0010 lutego 2015 12:32|Kategorie: Inne, Internet mobilny, LTE, Newsy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.