Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, Taryfy, Taryfy komórkowe-Złap pakiet 500 GB w prezencie od Heyah na cały 2023 rok

Złap pakiet 500 GB w prezencie od Heyah na cały 2023 rok

Nowy rok, nowe pomysły i nowe cele na horyzoncie? Każdy z nas ma inny plan na kolejnych 12 miesięcy. Wiele z nich może wesprzeć solidny zapas internetu, w którym coraz częściej uczymy się, pracujemy, załatwiamy sprawy i poszukujemy informacji. Dlatego Heyah już teraz rusza z nową odsłoną promocji, w ramach której klienci mogą otrzymać 500 GB do wykorzystania do końca 2023 roku. Wystarczy, że aktywują jedną z nielimitowanych ofert i wybiorą odpowiednia opcję w aplikacji „Moja Heyah”. Akcja promocyjna dotyczy zarówno obecnych, jak i nowych klientów. Obowiązuje do 31 marca 2023 roku.

Jedni rozpoczynają kolejny rok z listą zadań i celów, które przed sobą stawiają. Inni w nowy okres wchodzą spontanicznie, na bieżąco analizując szanse i możliwości. Wszyscy w 2023 roku będą mogli liczyć na silne zaplecze w postaci dużego pakietu GB – w Heyah można je bowiem już od 1 stycznia otrzymać w prezencie. Pozostaną ważne do 31 grudnia włącznie, a dodatkowo kumulują się z innymi promocjami. Jak odebrać promocyjne gigabajty?

 

zlap pakiet 500 gb w prezencie od heyah na caly 2023 rok

 

Złap zapas GB na cały rok

Aby skorzystać z prezentu, należy mieć aktywną jedną z nielimitowanych ofert Heyah, dostępnych w cenie 35 zł lub 45 zł na 30 dni. W obu wariantach znajdziemy rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu, a dodatkowo minuty do Ukrainy, pakiet internetu oraz dostęp do komunikatorów bez utraty transferu danych. Można je błyskawicznie włączyć, korzystając z aplikacji „Moja Heyah”. Gdy jedna z ofert już jest uruchomiona, wystarczy wybrać odpowiednią opcję w aplikacji, by zgarnąć 500 GB.

 

Jeszcze więcej internetu!

Po zasileniu konta klienci mogą liczyć na kolejne gigabajty w prezencie. I tak – w przypadku doładowania numeru kwotą 5-9 zł otrzymamy od Heyah 5 GB w prezencie. Przy wpłacie 10-14 zł będzie to 10 GB, a w przypadku oferty za 35 zł zgarniemy darmowe 35 GB w ramach promocji. Jeśli zaś zdecydujemy się na propozycję za 45 zł, otrzymamy 40 GB zupełnie za darmo. Co równie ważne, oferta łączy się z innymi promocjami. Oznacza to, że po każdym doładowaniu do użytkownika nie tylko trafiają nowe GB, ale też wydłuża się ważność ich konta, a niewykorzystane do tej pory gigabajty nadal są dostępne dla użytkownika.

Więcej informacji o poszczególnych ofertach Heyah można znaleźć na stronie heyah.pl/oferta.html

 Autor |2023-01-02T10:56:49+01:002 stycznia 2023 09:00|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, Taryfy, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.