Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy-NEXERA z nową stroną internetową – odpowiedź na zmiany na rynku telekomunikacji

NEXERA z nową stroną internetową – odpowiedź na zmiany na rynku telekomunikacji

Nexera, pierwszy w Polsce wyłącznie hurtowy operator telekomunikacyjny o dużej skali, rozwijający światłowodową sieć dostępową o wysokiej przepustowości, ma nową, przyjazną dla użytkowników stronę internetową. Dzięki przejrzystemu układowi oraz podstronom adresowanym do poszczególnych grup interesariuszy, stworzono platformę, która pozwala użytkownikom szybko i intuicyjnie znajdować najważniejsze dla nich informacje. Głównym punktem strony jest unikatowa i szczegółowa interaktywna mapa zasięgu sieci Nexery.

 

Nowy typ operatora, nowe potrzeby komunikacyjne

Nexera zmienia sposób komunikacji z interesariuszami i prezentuje nową odsłonę strony internetowej. Witryna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nie tylko operatorów detalicznych – uwzględnia przede wszystkim potrzeby mieszkańców Regionów, przedstawicieli firm oraz szkół znajdujących się w zasięgu zarządzanej przez Nexerę sieci. Dla każdej z tych grup powstała oddzielna podstrona z kluczowymi informacjami. Takie rozwiązanie pozwala w prosty sposób przybliżyć użytkownikom, na czym polega działalność firmy i jaki może mieć związek z poszczególnymi odbiorcami.  W nowej witrynie Nexery znalazła się także sekcja poświęcona czterem regionom Polski, objętym zasięgiem sieci światłowodowej zarządzanej przez operatora. Jest to nawiązanie do misji firmy, która odwołuje się do poznania i respektowania interesów lokalnych społeczności.

 

Platforma z interaktywną mapą

Rdzeniem nowej strony jest wyszukiwarka oraz interaktywna mapa, dzięki której użytkownicy mogą w łatwy i szybki sposób sprawdzić, czy interesujący ich adres znajduje się w zasięgu sieci Nexery. Ważną cechą takiego rozwiązania jest fakt, że pokazuje zarówno aktualny, jak i planowany zasięg sieci. Dla adresów już gotowych do świadczenia usług, dzięki wyszukiwarce można się dowiedzieć, z ofert jakich operatorów można skorzystać w danym adresie. Twórcy zadbali o intuicyjność mapy, wzorując się na  powszechnie znanych rozwiązaniach wykorzystywanych przez popularne aplikacje. Każda z grup interesariuszy ma własną mapę zasięgu, która znajduje się na adresowanej im podstronie. Jej treść zmienia się, w zależności od tego, do kogo jest skierowana. Odnaleźć tam można również część informacyjną, aktualności oraz zbiór odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ).

 

– Z naszych obserwacji wynika, że każda z grup zainteresowanych naszą siecią – mieszkańcy, przedsiębiorcy, nauczyciele czy operatorzy – poszukują innego rodzaju informacji. Projektując nową stronę skupiliśmy się przede wszystkim na rozbudowaniu jej w kierunku platformy komunikacji, która będzie skierowana do wszystkich naszych interesariuszy i skrojona na ich potrzeby. Najważniejszym elementem naszej nowej witryny jest wyszukiwarka oraz interaktywna mapa pozwalająca sprawdzić, czy dana lokalizacja znajduje się już w zasięgu naszej sieci oraz z ofert których operatorów można skorzystać – mówi Paweł Biarda, Członek Zarządu ds. Komercyjnych w firmie Nexera.

 

Mieszkańcy znajdujący się w zasięgu sieci Nexery, zyskują wybór usług telekomunikacyjnych oferowanych przez operatorów lokalnych i ogólnopolskich. W niektórych miejscowościach internauci mogą na jednym łączu wybierać z oferty nawet 7 operatorów. A liczba ta będzie rosła. Jest to ewenement na skalę Polski i możliwości rzadko spotykane na świecie.

 

– Chcemy, by w przyszłości mieszkańcy Regionów NEXERY oraz przedstawiciele firm i szkół, pragnący zmienić swoją dotychczasową ofertę na usługę internetową, zaczynali poszukiwania od naszej strony, która ułatwi im podjęcie decyzji – dodaje Paweł Biarda.Autor |2020-10-29T13:19:55+02:0029 października 2020 13:19|Kategorie: Inne, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.