Jesteś tutaj:-, Operatorzy-Premium Mobile – super rabat na dwie oferty Freedom Pack

Premium Mobile – super rabat na dwie oferty Freedom Pack

Premium Mobile, mobilny operator wirtualny działający na polskim rynku od drugiego kwartału 2016 roku, zaprezentował Promocję Freedom Pack, dzięki której można oszczędzić nawet 120 zł rocznie. Teraz możecie mieć 5 lub 10 zł mniej na fakturze co miesiąc, wystarczy, że macie co najmniej dwie oferty od Premium mobile na swoim koncie. Co ważne oferta dostępna jest także dla obecnych klientów.


Cała rodzina może korzystać z pełnej wolności używania komórki, oszczędzając do miesiąc w porównaniu z innymi ofertami na rynku. Dodatkowe taryfy Freedom można kupić po zalogowaniu się na koncie Klienta lub pod numerem telefonu 222 300 782 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora).

Premium Mobile, mobilny operator wirtualny korzystający z nadajników sieci Plus, wprowadził specjalną, świąteczną promocję dla klientów – Freedom Pack. Co ważne, obejmuje ona nie tylko nowych użytkowników, jak w przypadku większości promocji na rynku, lecz również tych abonentów, którzy już korzystają z usług Premium Mobile. W ten sposób najtańszy obecnie w Polsce plan typu „no limit” stał się jeszcze bardziej korzystny finansowo.

Freedom Pack to specjalna promocja z okazji świąt Bożego Narodzenia, dzięki której wszyscy użytkownicy posiadający dwa abonamenty w Premium Mobile otrzymują na stałe zniżkę w wysokości 5 złotych miesięcznie, a posiadacze trzech – 10 złotych. W przypadku tego drugiego wariantu, promocja umożliwia oszczędność w wysokości 120 złotych rocznie, czyli ekwiwalent kilku miesięcznych abonamentów. Rabaty naliczają się automatycznie, w związku z czym jedyne co pozostaje klientom to zaplanować jak wykorzystają zaoszczędzone kwoty.

Nie ustajemy w poszukiwaniu rozwiązań, które pozwolą nam się wyróżnić spośród ogółu firm działających na polskim rynku telekomunikacyjnym. Freedom Pack umożliwia nam to – ta promocja dotyczy nie tylko nowych klientów sieci, ale przede wszystkim tych, którzy już są z nami. W ten sposób pokazujemy naszym użytkownikom, że zamiast traktować w sposób preferencyjny jedynie nowych abonentów, podchodzimy w ten sposób do wszystkich klientów – tłumaczy Marcin Wieczorkowski, Prezes Zarządu Premium Mobile.

W ofercie Premium Mobile znajduje się najtańszy abonament typu „no limit” spośród opcji dostępnych na rynku – Freedom 1. Klienci otrzymują w nim nielimitowane połączenia i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych, 5 GB internetu LTE, elastyczną i bezterminową umowę oraz gwarancję stałej ceny – 19,90 zł. Rozwinięciem tego planu są taryfy Freedom 2 i Freedom 3, w których użytkownicy otrzymują dodatkowo nielimitowane MMs-y do wszystkich sieci oraz aż 10 GB internetu LTE. A to wszystko w cenach nie przekraczających
30 zł.

Regulamin Promocji Freedom Pack: Tutaj

Premium Mobile to najmłodszy z operatorów telefonii komórkowej obecnych na naszym rynku. Sieć funkcjonuje we współpracy z Polkomtelem, operator sieci Plus, i przedstawia coraz ciekawsze oferty. Operator kładzie duży nacisk na ceny i proste rozwiązania.

źródło: Premium Mobile

Kan

Autor |2016-12-20T12:58:02+01:0020 grudnia 2016 12:58|Kategorie: Newsy, Operatorzy|Tagi: , , |3 komentarze

3 komentarze

  1. huuare 20 grudnia 2016 w 14:54 - Odpowiedz

    O tym premium mobile to jeszcze nie słyszałem ale ostatnio poznałem a2mobile i się zastanawiam czy nie przenieść numeru

  2. swen 20 grudnia 2016 w 17:14 - Odpowiedz

    Nielimitowane rozmowy do wszystkich to 30 zł. Czyli tyle samo co w Redbull mobile; Play, T-Mobile. W plusie nie wiem bo nie mam zasięgu, dlatego ta oferta odpada bo Premium działa na nadajnikach Plus. W Heyah za nielimitowane do wszystkich trzeba zapłacić 35zł a w Orange i NJU aż 40 zł!! (pisząc do wszystkich mam na myśli komórki i stacjonarne)

  3. kargul 21 grudnia 2016 w 19:24 - Odpowiedz

    W a2mobile masz no limit za 25zł. Moim zdaniem warto. Neta jest jak dla mnie wystarczająco, bo jeszcze nigdy nie udało mi się zużyć całego na miesiąc.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile