Archer D2 w NTT System

W ofercie NTT System pojawiły się najnowsze routery TP-Link z wbudowanym modemem ADSL2+ oraz gigabitowym switchem.


Archer D2 jest przeznaczony dla użytkowników domowych i dla małych firm. Maksymalny transfer danych wynosi aż 733 Mb/s w dwóch pasmach – 5 GHz (transfer do 433 Mb/s) i 2,4 GHz (300 Mb/s).

Dzięki wykorzystaniu sygnału sieciowego w dwóch pasmach użytkownik może przeznaczyć szybsze łącze, 5 GHz, do zastosowań wrażliwych na opóźnienia jak np. gry on line lub transmisje wideo w wysokiej rozdzielczości, natomiast łącza o transferze 2,4 Mb/s używać do aplikacji takich jak poczta, czy przeglądanie zasobów Internetu– mówi Aneta Biel, kierownik działu Sieci i Akcesoria w NTT System.


Router Archer D2 ma wbudowany modem ADSL+, cztery porty LAN o przepustowości 1 Gb/s oraz port EWAN, który umożliwia korzystanie z różnego typu łącz internetowych, takich jak ADSL, modem kablowy, czy światłowodowy. Program Easy Setup Assistant, dołączany na płycie CD do urządzenia, prowadzi użytkownika krok po kroku przez konfigurację połączenia z Internetem, konfigurację sieci bezprzewodowej i ustawienia zabezpieczeń. Funkcja Guest network pozwala na utworzenie dodatkowej sieci Wi-Fi, umożliwiającej gościom korzystanie z Internetu bez udzielania im dostępu do zasobów sieci lokalnej.

TP-Link Archer D2 jest objęty 2-letnią gwarancją, a jego cena dla klienta końcowego wynosi 299 zł.

źródło: NTT System

KanAutor |2015-07-24T08:25:25+02:0024 lipca 2015 08:25|Kategorie: Inne, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.