Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Reklama, Sprzęt, Sprzęt sieciowy-Panasonic przeznaczy 2000 euro na eko-edukację

Panasonic przeznaczy 2000 euro na eko-edukację

Rusza III edycja programu Eko-szkoła w Polsce. To zakrojony na szeroką skalę międzynarodowy projekt edukacyjny dla uczniów szkół podstawowych, który powstał przy współpracy firmy Panasonic i pozarządowej Fundacji na Rzecz Edukacji Ekologicznej. Szkoły uczestniczące w Programie mają również możliwość wzięcia udziału w konkursie na „Eko-pamiętnik” i szansę na zdobycie 2000 euro dotacji na działania proekologiczne oraz sprzętu Panasonic.

Projekt Eko-szkoła umożliwia uczniom szkół podstawowych w wieku 6 – 11 lat naukę o zmianach klimatycznych oraz sposobach ochrony przyrody w ciekawy i interesujący sposób. Celem Programu Eko-szkoła jest kształtowanie przyjaznej postawy wobec środowiska naturalnego.

W ramach programu Panasonic udostępnia uczestniczącym w Programie szkołom bezpłatne materiały edukacyjne dla uczniów oraz materiały dydaktyczne dla nauczycieli.

Szkoły uczestniczące w Programie mają również możliwość wzięcia udziału w konkursie na „Eko-pamiętnik”. Konkurs składa się z trzech etapów: krajowego, europejskiego oraz światowego finału.

Aby wziąć udział w krajowym etapie konkursu, dzieci wypełniają „Eko-pamiętniki własnymi przemyśleniami odnośnie ekologii i pomysłami na działania proekologiczne lub opisują i rysują to, czego nauczyły się podczas zajęć. Każda szkoła może przesłać maksymalnie 3 uzupełnione „Eko- pamiętniki” do krajowego oddziału firmy Panasonic. Wyboru zwycięskich „Eko-pamiętników” dokonuje Komisja CSR krajowego oddziału firmy Panasonic.

Nagrodami dla szkół w konkursie na „Eko- pamiętnik” jest sprzęt marki Panasonic Szkoła – Zwycięzca etapu europejskiego otrzymuje 2 000 euro na ekologiczne działania uzgodnione pomiędzy szkołą a firmą Panasonic Marketing Europe.

źródło: Panasonic

Kan

Autor |2012-10-10T15:37:43+02:0010 października 2012 15:37|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Reklama, Sprzęt, Sprzęt sieciowy|Tagi: , |3 komentarze

3 komentarze

 1. Bbbb 10 października 2012 w 14:45 - Odpowiedz

  woow, 2 tys. EURO pula nagród dla szkoły- zwycięzcy etapu europejskiego – na działania UZGODNIONE – ale się szarpnęli

  • LesH 11 października 2012 w 06:07 - Odpowiedz

   Też jestem oszołomiony 'hojnością’ markowego nagrododawcy! Reklama w mediach to koszt co najmniej kilkudziestu tysięcy Euro, a tu przez szum medialny o fundatorze mają super reklamę za istne grosze, których nawet jeszcze nie wydali, tylko krzyczą na razie o tym :lol Ich marketingowiec za taki pomysł zgarnął już znacznie więcej premii uznaniowej. 😎 Panaskneronic 😳 🙄

 2. wkurzona 10 października 2012 w 15:15 - Odpowiedz

  Beznadziejny telefon kilka razy miałam go w naprawie i będę musiała dać jeszcze raz…szybko psuje się dotyk. Nie polecam…-.-

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile