Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Zdrowie-Edimax AirBox – inteligentny analizator jakości powietrza

Edimax AirBox – inteligentny analizator jakości powietrza

Edimax AirBox to zupełnie nowy i ekskluzywny system wykrywania jakości powietrza, który pomaga chronić przed coraz bardziej niebezpiecznym poziomem zanieczyszczenia. Wyposażone w czujniki PM2.5, temperatury i wilgotności wraz z bezpłatną aplikacją mobilną i analizą danych w chmurze, detektor jakości powietrza monitoruje szkodliwe poziomy cząstek PM2.5 w powietrzu i dostarczają danych z terenu najbliżej okolicy lub miasta w czasie rzeczywistym.


Detekcja jakości powietrza dzięki raportom w czasie rzeczywistym

Dokładny automatyczny monitoring w czasie rzeczywistym poziomów PM2.5, temperatury i wilgotności, intuicyjne wyświetlacze i raporty jakości powietrza w czasie rzeczywistym dostarczane przez bezpłatną aplikację towarzyszącej EdiGreen.


Zdalny dostęp 24/7 oraz powiadomienia Push

Sprawdź dane w każdej chwili i wszędzie i otrzymaj ostrzeżenia, gdy poziomy PM2.5, temperatury i wilgotności są niebezpieczne. Połączona z zaawansowaną, niezawodną i sprawdzoną siecią internetową w chmurze Edimax, aplikacja EdiGreen jest podłączona 24/7 współpracuje z AirBox.


Analiza danych w Chmurze

Dane AirBox są zbierane, przetwarzane i analizowane w zaawansowanym systemie cloud firmy Edimax. Sprawdź historyczne dane w różnych lokalizacjach, aby zrozumieć trendy, zidentyfikować gorące punkty zanieczyszczeń lub obserwować poprawę warunków w czasie, pozyskiwać aktualne dane lokalne z AirBoxów rozmieszczonych w i wokół Twojego miasta.

źródło: Edimax

KanAutor |2017-12-30T08:14:12+02:0030 grudnia 2017 08:14|Kategorie: Aplikacje, Inne, Newsy, Zdrowie|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. pragmatyk 30 grudnia 2017 w 16:09 - Odpowiedz

    Mało informacji. Temperaturę i wilgotność to mam w stacji pogodowej. Jedynie PM2.5. Dali by coś do pomiaru kurzu, czyli szeroki zakres PM nie tylko 2.5. Do tego tlenki azotu i SO2.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.