Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Orange, Rozrywka, Rynek, Telewizja, Wydarzenia-Telewizja od Orange w 2022 roku

Telewizja od Orange w 2022 roku

Nowe kanały telewizyjne w jakości HD, ultranowoczesny dekoder 4K Stream oraz dwa pakiety Orange Love z Netflix przez 6 pierwszych mies. w prezencie. Co jeszcze wydarzyło się w Telewizji od Orange przez ostatni rok?

Telewizja od Orange cały 2022 rok rozwijała ofertę i proponowane usługi tak, aby korzystanie z nich było proste oraz jak najbardziej intuicyjne. Dostarcza abonentom dodatkowe kanały telewizyjne. Łącznie, w Telewizji od Orange jest ich już ponad 200, w tym 152 w jakości HD. Dodajmy, że w minionym roku oferta telewizji jest bogatsza o 9 nowych stacji, min.: TVP World, STUDIOMED TV HD, DIZI HD. Nawet najbardziej wymagający widz znajdzie coś dla siebie.

  • W tym roku wprowadzono także dwa pakiety Orange Love z Netflix przez pierwsze 6 mies. w prezencie (Orange Love Mini z Netflix oraz Orange Love Standard z Netflix).
  • Do Pakietu CANAL+ Prestige 4K dodano dwa nowe kanały, w tym jeden w jakości 4K, a także bezpłatny dostęp do serwisu CANAL+ online.
  • Z kolei klienci pakietu HBO, od 8 marca mają nową aplikację HBO Max.

 

PlanszaVOD ch60 Dziekujemy v1 750x371

 

Dekoder 4K Stream

To oczywiście nie wszystko. Klienci mogą korzystać z dekodera 4K Stream do głównej usługi TV. To ultranowoczesny sprzęt, który nie tylko pozwala na oglądanie kanałów TV Telewizji od Orange, ale także umożliwia abonentom korzystanie ze wszystkich gier i aplikacji (np. HBO Max, Netflix, Palyer, Spotify), dostępnych w Android TV.

 

Czy wiesz, że…

W ostatnim roku klienci Telewizji Orange mogli 5 razy oglądać wybrane kanały telewizyjne z wyższych pakietów tv – bez dodatkowych opłat. Dzięki temu mieli możliwość zapoznania się z ofertą najciekawszych stacji tematycznych na polskim rynku.

Ponadto, na czas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie udostępniono abonentom cztery dodatkowe kanały Eurosport, a na Mistrzostwa Świata w Katarze kanał TVP 4K. Wszystko bez dodatkowych opłat.

W usłudze Orange VOD, dostępnej na dekoderach Telewizji od Orange klienci mogą oglądać najnowsze hity filmowe, polskie i zagraniczne, wygodnie, bez wychodzenia z domu, na ekranach swoich telewizorów. Byly to m.in.: „Top Gun: Maverick, „Black Adam”, „Elvis.”. Dodatkowo, abonenci, którzy posiadają Dekoder Premium 4K lub Dekoder 4K mogli oglądać wybrane produkcje także w jakości 4K.Autor |2022-12-27T09:40:18+01:0027 grudnia 2022 09:00|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Orange, Rozrywka, Rynek, Telewizja, Wydarzenia|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.