Jesteś tutaj:-, Newsy, Rozrywka, Telewizja, Top7, Voip-Nowości na luty – Polsat Viasat Nature,Polsat Viasat History, Polsat Viasat Expolre

Nowości na luty – Polsat Viasat Nature,Polsat Viasat History, Polsat Viasat Expolre

Prezentującymi nowości, jakie już w lutym będzie można oglądać na kanałach Polsat Viasat History HD, Polsat Viasat Nature oraz Polsat Viasat Explore HD

Ucieczka / Escape

Grupa wysoko wykwalifikowanych inżynierów zostaje umieszczona w miejscu katastrofy i musi znaleźć drogę powrotu do cywilizacji. Seria oparta jest na rekonstrukcji prawdziwych wydarzeń. Bohaterowie mają tylko jedną możliwość wydostania się z trudnej sytuacji: muszą zbudować nowy pojazd ze szczątków starego. Może będzie to łódź? Jakaś maszyna latająca? A może poduszkowiec lub coś innego, co trudno nam sobie nawet wyobrazić?

Wędkarskie pojedynki / The Big Fish Off

Wielki powrót znakomitego programu dla miłośników wędkarstwa. Co tydzień doświadczeni kapitanowie zespołów — Ali Hamidi i Dean Macey — przygotowują dwóch celebrytów do trzech wyjątkowych wędkarskich wyzwań. Program zawiera wiele praktycznych porad dla zapalonych wędkarzy, a jego rozrywkowy charakter sprawia, że jest doskonałą pozycją dla całej rodziny.

Australijscy poszukiwacze złota / Aussie Gold Hunters

Zapraszamy na nową serię „Australijskich poszukiwaczy złota”, w której spotkamy ciężko pracujące ekipy marzycieli, ogarniętych obsesją znalezienia złota. Ryzyko jest wysokie — ale wysokie mogą być także zyski. Do zespołów dołączą nowi twardzi i charyzmatyczni poszukiwacze. Zobaczymy również, jak żyją bohaterowie serii poza pracą. Poznamy ich rodziny i przyjaciół, plany i marzenia, dowiemy się, jak wygląda codzienne życie na złotonośnych polach. Wśród ryku maszyn i rosnącego kursu złota poznamy bliżej niezwykły świat ludzi, którzy postanowili zbić fortunę na wydobywaniu drogocennego kruszcu.

Australijscy kolekcjonerzy / Desert Collectors

Australia Zachodnia to największy stan Australii — pustynny i słabo zaludniony, ale to tu właśnie znajdują się jedne z największych na świecie złóż złota i niklu. To australijski „Dziki Zachód”. Można tu spotkać wielu niezwykłych, często ekscentrycznych ludzi. Gospodarze programu, Nigel i Norm, podróżują przez wspaniałe australijskie plenery w poszukiwaniu wyjątkowych skarbów — i ludzi, którzy je kolekcjonują.

Największe budowle / Building Giants

Od najdłuższych na świecie tuneli i najbardziej zaawansowanych technicznie wieżowców, po najbardziej ruchliwe autostrady i największe okręty wojenne: w tym programie poznamy technologie i innowacje, dzięki którym mogły powstać rekordowe konstrukcje. Dowiemy się także, jak one powstają i zgłębimy tajniki ich działania.

Polowanie: Alaska / The Hunt Alaska

Dwa razy do roku myśliwi wyruszają w odludne tereny na surowej wyspie Kodiak u wybrzeży Alaski, aby zapolować na największe lądowe drapieżniki na Ziemi — niedźwiedzie kodiackie, zwane też kodiakami. Program dokumentuje to wyjątkowe polowanie, podczas którego w czasie 10 dni myśliwi muszą pokonać wiele mil niezwykle trudnego terenu w bezlitosnych warunkach pogodowych. Jednak największe zagrożenie stanowią same niedźwiedzie, które osiągają wysokość do 3,5 metra, mają potężne szczęki, pazury ostre jak brzytwy, a przy tym doskonale maskują się w lesie. Myśliwi muszą być doskonale przygotowani i mieć ogromną wiedzę, a przy tym przestrzegać sztywnych zasad chroniących zwierzynę i przyrodę wyspy.

I gaz do dechy! / GRIP – Beat The Speed

„I gaz do dechy!” to program motoryzacyjny śmielszy, szybszy i — przede wszystkim — znacznie zabawniejszy niż wszystko, co proponuje konkurencja! Szybkie kamery nagrywające materiał w wysokiej rozdzielczości pokażą nam to, co niewidoczne gołym okiem. Sześcioro prowadzących, w których żyłach płynie czysta benzyna, ma tylko jeden cel: wcisnąć gaz do dechy! Program prezentuje najnowsze trendy w motoryzacji, najciekawsze testy i badania oraz najdziwniejsze i najzabawniejsze opowieści o samochodach. Zapraszamy na dreszcz emocji, zastrzyk adrenaliny i pasję prawdziwej szybkości!

źródło: Polsat Viasat Explore

KanAutor |2018-01-17T07:59:22+02:0017 stycznia 2018 07:59|Kategorie: Inne, Newsy, Rozrywka, Telewizja, Top7, Voip|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.