Jesteś tutaj:-, Newsy, Rozrywka, Telewizja, Voip-Viasat World – nowości na wrzesień

Viasat World – nowości na wrzesień

Polsat Viasat Explore – kanał skierowany przede wszystkim do męskiej widowni oraz fanów e-sportu proponuje we wrześniu.

SAS: Odważni wygrywają
Od wtorku 12 września, godz. 22:00
Sezon: 2
Liczba odcinków: 5 x 60 min
Gatunek: Przygoda/ dokument
Tytuł oryginalny: SAS: Who Dares Wins

Rekrutacja do brytyjskich jednostek specjalnych SAS (Special Air Service) nigdy dotąd nie została sfilmowana, ale w programie SAS: Odważni wygrywają jej przebieg jest przedstawiony w sposób najbardziej zbliżony do właściwego procesu. Elitarna grupa byłych komandosów sił specjalnych poddaje trzydziestu sprawnych fizycznie cywilów nieludzkiej serii fizycznych oraz psychologicznych testów, odpowiadających realnemu procesowi rekrutacji do sił specjalnych. Większość z rekrutów osiągnie granice swej wytrzymałości i zrezygnuje. Kto znajdzie się wśród niewielu, którzy dotrwają do końca?

Kowboje z zimnych wód
Od poniedziałku 25 września, godz. 22:00
Sezon: 4
Liczba odcinków: 8 x 60 min
Gatunek: Rybołówstwo/ dokument
Tytuł oryginalny: Cold Water Cowboys

Sześciu kapitanów wraz z załogami stawia czoła potężnym falom i górom lodowym na północnym Atlantyku. Stawka jest wysoka: u wybrzeży Nowej Fundlandii „kowboje z zimnych wód” przeżywają najtrudniejszy i najbardziej niebezpieczny sezon w historii programu. Eksploatacja nowych łowisk wymaga walki z wieloma przeciwnościami, ale też pozwala mieć nadzieję na największe i najbardziej dochodowe połowy.

Wielkie złe drzewo
Od środy 6 września, godz. 16:00
Sezon: 1
Liczba odcinków: 8 x 60 min
Gatunek: „Reality TV”/ dokument
Tytuł oryginalny: Big Bad Wood

Tylko oni mogą powiedzieć, że zwykli drwale to mięczaki! Program Wielkie złe drzewo ukazuje trudną i niezwykle ryzykowną pracę braci Felix, którzy zajmują się wycinaniem drzew stwarzających zagrożenie na terenie Nowego Jorku i Bostonu. Ci zuchwali śmiałkowie mają za nic linie wysokiego napięcia, które mogłyby ich usmażyć żywcem; nie boją się szkła z potrzaskanych okien i bez cienia strachu operują piłami łańcuchowymi, wisząc 70 metrów nad ziemią.

źródło: Polsat Viasat Explore

KanAutor |2017-08-16T12:47:41+02:0016 sierpnia 2017 12:47|Kategorie: Inne, Newsy, Rozrywka, Telewizja, Voip|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.