Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Promocje, Rozrywka, Telewizja, Voip-Bajkowe wakacje z player.pl za 9,99 zł

Bajkowe wakacje z player.pl za 9,99 zł

Z okazji nadchodzących wakacji, player.pl przygotował specjalną ofertę dla najmłodszych. Od teraz ponad 60 animowanych produkcji i aż 320 godzin materiałów wideo bez przerw na reklamy dostępne będzie za jedyne 9,99 zł przez 4 miesiące w pakiecie player KIDS.


Strażak Sam, Bob Budowniczy, a także Shrek, to tylko część produkcji udostępnionych dla dzieci na player.pl. Szeroka oferta pakietu player KIDS jest skierowana do młodych widzów w różnym wieku. Część z nich przypadnie również do gustu ich rodzicom, co umożliwi wspólne spędzenie czasu całej rodzinie.

Z myślą o swoich najmłodszych widzach player.pl przygotował specjalną ofertę. Pakiet player KIDS można teraz zakupić za jedyne 9,99 zł na 4 miesiące. Dzięki temu rozwiązaniu, dzieci będą miały dostęp do ulubionych bajek przez całe wakacje, niezależnie od miejsca w którym się znajdują – player.pl można oglądać na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Pakiet KIDS jest jednym z czterech oferowanych na platformie player.pl. Znajduje się na nim ponad 60 animowanych produkcji, które zapewniają dostęp do 320 godzin bajek bez przerw reklamowych. Pakiet player KIDS to także gwarancja bezpieczeństwa – po zalogowaniu się do serwisu, użytkownicy mogą korzystać jedynie z biblioteki zgromadzonych w nim bajek, bez możliwości przejścia do niezaufanych serwisów.

źródło: TVN

KanAutor |2016-06-09T07:32:03+01:009 czerwca 2016 07:32|Kategorie: Inne, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Promocje, Rozrywka, Telewizja, Voip|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.