Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Telewizja, Voip-10 nowych programów HD w ofercie Vectry

10 nowych programów HD w ofercie Vectry

W grudniu Vectra poszerzy swoją ofertę cyfrową aż o 10 kolejnych programów w jakości HD. Dzięki temu będzie posiadał on jedną z najbogatszych i najbardziej różnorodnych pod względem treści propozycji programowych z aż 77 kanałami w najwyższej jakości. Tę wyjątkową niespodziankę Vectra przygotowała z myślą o swoich Abonentach, aby mogli cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie jeszcze przed Świętami. Z nowości skorzystają Abonenci każdego pakietu cyfrowego Vectry. Wzbogaceniu ulegnie zarówno cyfrowy pakiet Stalowy, Srebrny, Złoty oraz Platynowy.
Vectra konsekwentnie rozwija nie tylko portfolio swoich usług ale również systematycznie rozbudowuje ofertę programów cyfrowych, dostosowując ją do oczekiwań i potrzeb Abonentów.

W grudniu operator włączy do swojego programmingu w sumie aż 11 nowych kanałów, wzmacniając bogatą już ofertę cyfrową. Nowe propozycje od Vectry to: Fokus TV HD, Wellbeing Network, HISTORY, Universal Channel HD, Universal Channel, Disney Channel HD, Adventure HD, Planete+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD. Kolejna zmiana to udostępnienie programu Power TV HD Abonentom pakietów Srebrnego i Złotego, który do tej pory był w pakiecie Platynowym.

Dodatkowo Vectra poszerzy również pakiety premium Filmbox oraz Super Film&Sport o kanał Filmbox Arthouse HD.

„Bardzo cieszymy się, że możemy zaoferować naszym Abonentom jeszcze więcej rozrywki z bardzo urozmaiconym contentem, który już dziś jest jednym z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Włączenie aż 10 nowych programów w jakości HD tylko potwierdza, że telewizja cyfrowa od Vectry to naprawdę dużo możliwości i dobrej zabawy dla każdego członka rodziny, również w wersji HD. Grudniowe zmiany to niespodzianka dla naszych Abonentów, którzy chcą oglądać nie tylko dobrą jakościowo telewizję ale również różnorodne treści. Pod koniec grudnia nasz najbardziej popularny pakiet Platynowy będzie zawierał aż 162 programy w tym 50 w jakości HD z wyszukanym contentem dla najbardziej wymagającego widza.” – powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój contentu telewizyjnego w Vectrze.

Od 1 stycznia w ofercie Vectry będzie aż 212 programów w tym 77 w jakości HD.

źródło: Grupa Vectra

Kan

Autor |2015-12-01T09:38:22+01:001 grudnia 2015 09:38|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Telewizja, Voip|Tagi: , |5 komentarzy

5 komentarzy

 1. darlen 1 grudnia 2015 w 09:07 - Odpowiedz

  to jeszcze trochę brakuje w ilości FHD do platform cyfrowych/satelitarnych

 2. SimplusowiecU 1 grudnia 2015 w 10:03 - Odpowiedz

  Ba, taka Multimedia (której jestem abonentem) traktuje ludzi jak w XIX wieku i zasłaniając się możliwościami technicznymi oferuje programów HD tyle, że na dwóch rękach spokojnie zliczy.

 3. gosc 1 grudnia 2015 w 12:47 - Odpowiedz

  Mam od kilku lat Vectrę, ogólnie nie narzekam i nie zamierzam zmieniać na innego operatora pomimo że mam taką możliwość.
  Kiedyś pamiętam jak miałem Aster, to wieczorami internet w ogóle nie działał. Zawsze słyszałem, że wina leży po mojej stronie. Po zmianie operatora problemy zniknęły. I tak Vectra trzymać.

 4. darlen 1 grudnia 2015 w 12:59 - Odpowiedz

  A za to u mnie internet w Vectrze kuleje, oj kuleje, zrywa połączenie i też nie bardzo wiedzą co z tym zrobić, a jak przychodzi serwis to wszystko cacy i straszą że obciążą kosztami za nieuzasadnione wezwanie – w ciula sobie lecą, ale na szczęści umowę mam na czas nieokreślony więc lada miesiąc bye bye

 5. greg 1 grudnia 2015 w 18:49 - Odpowiedz

  „Od 1 stycznia w ofercie Vectry będzie aż 212 programów w tym 77 w jakości HD”

  Typowe marketingowe kłamstwo. Te 77 programy w jakości HD mają swoje odpowiedniki w jakości SD, więc rzeczywista ilość programów to 135. Ładnie to wygląda w ulotkach reklamowych, tylko po co dublować programy, nie lepiej by było zwolnić miejsce na inne?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile