Jesteś tutaj:-, Internet stacjonarny, Netia, Newsy, Rynek, Telewizja-Netia zapewnia sieć dla ośrodków regionalnych TVN24

Netia zapewnia sieć dla ośrodków regionalnych TVN24

Nowoczesna sieć światłowodowa Netii połączyła regionalne ośrodki stacji TVN24 z główną siedzibą w Warszawie. Realizacja tego projektu umożliwia przesyłanie materiałów z Ośrodków Regionalnych kanału TVN24 w wysokiej rozdzielczości (HD), jako pierwszej stacji informacyjnej w Polsce.

Netia zakończyła pełnym sukcesem projekt budowy sieci transmisji danych dla stacji TVN24. Nowoczesna, ultraszybka sieć Netii zapewnia połączenie siedziby stacji w Warszawie z 9 ośrodkami regionalnymi TVN24 w Polsce. Dodatkowo, Netia zapewni połączenie głównej siedziby TVN 24 z Sejmem i Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie. Sieć zbudowana i dostarczona przez Netię zapewnia redaktorom TVN24 możliwość nadawania z ośrodków regionalnych na żywo sygnałów HD oraz szybkie przesyłanie nagranych materiałów wideo w postaci plików.

Sieć stworzona dla nas przez Netię nie tylko umożliwia nam bezproblemową transmisję materiałów HD z ośrodków do Warszawy, ale również bardzo usprawnia pracę reporterów w ośrodkach. Teraz mogą oni m.in. bardzo szybko korzystać z potrzebnych do relacji materiałów wideo z centralnego archiwum. Sprawia to, że możemy jeszcze szybciej informować naszych widzów.” – powiedział Jarosław Kielmel, Dyrektor Techniczny odpowiedzialny za Dział Techniki News TVN S.A.

Sieci transmisji danych Netii dla TVN24 oparta jest o kable światłowodowe i zapewnia przepustowość 300 Mb/s transferu danych do każdego ośrodka. TVN 24 jest pierwszym polskim i jednym z pierwszych europejskich kanałów informacyjnych, który rozpoczął nadawanie w HD.

źródło: Netia

Kan

Autor |2013-01-21T11:05:25+01:0021 stycznia 2013 11:05|Kategorie: Internet, Internet stacjonarny, Netia, Newsy, Rynek, Telewizja|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile