Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Rozrywka, Telewizja-iplex plus: więcej filmów, bez reklam ale płatny (video)

iplex plus: więcej filmów, bez reklam ale płatny (video)

Serwis VOD iplex.pl zaprezentował nową usługę o nazwie iplex plus. Dzięki niej użytkownicy mogą oglądać jeszcze więcej filmowych hitów dostępnych jedynie dla posiadaczy pakietu iplex plus. Ponadto pakiet ten umożliwia oglądanie filmów z bezpłatnej oferty iplex.pl bez jakichkolwiek reklam. Koszt miesięcznego dostępu do pakietu iplex plus wynosi 9,90 zł.

Iplex.pl, który jako pierwszy polski serwis VOD w lutym 2010 zaoferował swoim użytkownikom bezpłatne oglądanie filmów rozszerzył swoją ofertę o pakiet premium o nazwie iplex plus.

Pakiet iplex plus to oferta dla tych, którzy poszukują filmowych nowości i chcą oglądać je bez reklam. Użytkownik pakietu otrzymuje możliwość oglądania specjalnej kolekcji filmowych hitów, niedostępnych w ofercie filmów za darmo. Dodatkowo wszystkie filmy z dotychczasowego katalogu iplex.pl oglądać może bez reklam.

W ofercie iplex plus znajdują się takie hity jak: „Vicky Cristina Barcelona”, „Obywatel Milk”, „Śluby panieńskie” czy „Maczeta”. W każdym tygodniu oferta zawierająca w dniu startu 85. filmowych hitów, rozszerzana będzie o nowe pozycje. Koszt pakietu ważnego przez 30 dni to 9,90 złotych.

Wprowadzeniu usługi iplex plus towarzyszyć będzie kampania marketingowa z udziałem jednego z najznamienitszych polskich aktorów – Jerzego Stuhra.

źródło: Iplex.pl

Kan

Autor |2011-07-27T07:13:02+02:0027 lipca 2011 07:13|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Rozrywka, Telewizja|Tagi: , , , |3 komentarze

3 komentarze

 1. Tigertygrys 27 lipca 2011 w 07:24 - Odpowiedz

  za tą cenę wydaje mi się bardzo dobra oferta …

 2. LesH 27 lipca 2011 w 08:13 - Odpowiedz

  Z Android-Marketu ściągnąłem sobie na SII kilka darmowych softów dla online-tv i mam sporo programów mobilnie. Parę lat temu (chyba 2008) dostałem od znajomych LINK-a do dużej bazy filmów, które można było sobie ściągać za friko. Nie mam czasu na filmy ani TV, ale telewizja online chodzi wyśmienicie, trochę programów angielsko-, francusko- i niemieckojęzycznych. Mój operator T-Mobile De dał mi 2 alternatywy internetu na telefonie za dopłatą prawie 10 Euro do abonamentu: albo NIELIMITOWANY gigabajtowo lecz prędkością tylko UMTS (384 kb/s) lub LIMITOWANY 5 GB/mies (po przekroczeniu nakładają 'lejek’ 64 kb/s) z prędkością HSPA+ do 21 Mb/s. Ponieważ niemieckich komórek nie podpinam pod laptoka jako modemów, więc zdecydowałem się na tą pierwszą, nielimitowaną objętościowo opcję, choć przyznam, że np. wiele programów TV słanych strumieniowo w czasie rzeczywistym ma co raz zacinki na ładowanie strumienia na bufor. Ciekaw jestem, czy chodziłaby video-rozmowa na Skype, ale na razie nie można tego sprawdzić, ponieważ telefon, który z SIM-kartą T-Mobile De używam, Samsung Galaxy SII, nie figuruje na liście tych, na które już jest Skype-video niestety. Szkoda. Zaletą wybranej opcji internetowej jest możliwość nieograniczonego ściągania kobylastych plików (może to chodzić sobie w tle jako jedna z wielu aplikacji odpalonych na fonie jednocześnie) jak też możliwość wysyłania wielu plików bez ograniczeń.
  Ostatnio mignęły mi reklamy: 'Hop szklanka coli za firm darmoli’ 😉 czy jakoś tak… Znacie szczegóły tej akcji?

 3. martiniL 27 lipca 2011 w 12:37 - Odpowiedz

  wiele ludzi jednak nie zamierza za to płacić

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile