Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt-Wielofunkcyjny, internetowy odbiornik radiowy Regent i351s

Wielofunkcyjny, internetowy odbiornik radiowy Regent i351s

Ferguson sp. z o.o. przedstawia nowy, wielofunkcyjny, internetowy odbiornik radiowy ze swojej linii odbiorników Regent: Regent i351s

Regent i351s to odbiornik, który powstał w związku z licznymi prośbami użytkowników o jedną, bardzo pożądaną funkcję: przesyłu dźwięku z odbiornika do słuchawek lub innych urządzeń Bluetooth. Oczywiście zmian w stosunku do poprzednika (modelu Regent i350s) jest więcej ale ta niespotykana na rynku funkcja jest głównym wyróżnikiem modelu Regent i351s.

Odbiornik Regent i351s oferowany jest w trzech kolorach: eleganckim czarnym, wyróżniającym się białym i pasującym do wszystkich wnętrz kolorze ciemnego drewna. Odbiornik wyposażony jest w pilota oraz możliwość wygodnego sterowania za pomocą aplikacji mobilnej.

 

01df61f8840904cb779adf763483b853109f1721

 

Główne cechy odbiornika Regent i351s:

 • Tuner DAB, DAB+ i FM z RDS
 • Spotify Connect
 • Odbiornik Bluetooth (np. przesyłanie dźwięku ze smartfona do odbiornika)
 • Nadajnik Bluetooth (przesyłanie dźwięku z odbiornika na np. słuchawki bezprzewodowe)
 • Łatwy dostęp do ponad 16 tys. stacji internetowych
 • Radio internetowe z łącznością Wi-Fi
 • Aplikacja mobilna dla wygodnego sterowania
 • Bezprzewodowe przesyłanie plików audio DLNA z PC lub Maca
 • Duży kolorowy wyświetlacz LCDIntuicyjne sterowanie
  Funkcja cyfrowego budzika z ustawieniami sleep i snooze
 • Stacja pogodowa – prognoza dla 5000 miast
 • 60-watowy wzmacniacz
 • Dwa 2,5-calowe głośniki o wysokiej dynamice
 • Wejście AUX IN
 • Wyjście słuchawkowe 3,5 mm
 • Pilot zdalnego sterowania w zestawie

Ferguson Regent i351s back foto01

Tuner DAB, DAB+ i FM z RDS

Regent i351s wyposażony jest w tuner radia analogowego FM i cyfrowego radia DAB/DAB+. Dzięki swojej wszechstronności odbiornik oferuje odbiór najwyższej jakości sygnału cyfrowego. Z każdym dniem przybywa stacji nadających w standardzie DAB/DAB+, który oferuje o wiele lepszą jakość dźwięku, niż standardowe fale FM.

 

Spotify Connect

Jeden z największych wyróżników odbiorników Regent: obsługa Spotify Connect czyli możliwość łatwego odtwarzania muzyki oferowanej przez serwis Spotify niewymagająca podłączania urządzenia z klientem Spotify do odbiornika Regent. Wystarczy w kliencie Spotify wskazać odbiornik Regent jako odtwarzacz muzyki i… to wszystko. Nie jest wymagane połączenie Bluetooth czy inne podłączenie klienta Spotify do odbiornika Regent. Muzyka nie jest w żaden sposób castowana czy wysyłana z klienta do odbiornika. Regent i351s odtwarza muzykę wprost z serwisu Spotify.

 

Nadajnik Bluetooth

Unikalna funkcja odbiornika Regent i351s. Dzięki niej można przesyłać dźwięk za pomocą protokołu Bluetooth z odbiornika wprost do np. słuchawek bezprzewodowych, kolumn głośnikowych, soundbara… Funkcję tę wprowadziliśmy na specjalne życzenie użytkowników, którzy dysponują swoimi ulubionymi urządzeniami odtwarzającymi a szukają prostego w obsłudze, oferującego obsługę różnych źródeł dźwięku odbiornika, dzięki któremu będą w stanie stworzyć swoje wymarzone centrum multimedialne.

Ferguson Regent i351s white foto01

Odbiornik Bluetooth

Regent i351s może być odbiornikiem dźwięku przesyłanego protokołem Bluetooth i pełnić rolę głośnika Bluetooth. Dzięki mocnym, dynamicznym i oferującym szeroką scenę głośnikom stereo sprawdzi się w tej roli lepiej, niż większość popularnych głośników Bluetooth.

 

Łatwy dostęp do ponad 16 tys. stacji internetowych

To już tradycja odbiorników internetowych Regent – są wyposażone w klienta radia internetowego. Dzięki niemu użytkownik ma dostęp do internetowych stacji radiowych z całego świata. Odbiornik Regent i351s oferuje bazę ponad 16 tys. Stacji radiowych ale nic nie stoi na przeszkodzie, by użytkownik dodał własne, jeśli ich akurat w bazie odbiornika nie ma.

 

Bezprzewodowe przesyłanie plików audio DLNA z PC lub Maca

Podłączony do sieci LAN odbiornik Regent i351s może z powodzeniem służyć za klienta DLNA. Jeśli użytkownik ma swój serwer DLNA, nic nie stoi na przeszkodzie aby używał odbiornika Regent i351s jako odtwarzacza plików dźwiękowych z serwera DLNA.

 

Duży, kolorowy wyświetlacz LCD

Duży, kolorowy wyświetlacz odbiornika Regent i351s znakomicie wpisuje się w bryłę urządzenia i zawsze wyświetla przydatne informacje.

 

Dwa 2,5-calowe głośniki o wysokiej dynamice

Głębokie basy, czyste soprany, szeroka scena i możliwość dostosowania ustawień odtwarzania za pomocą wbudowanego equalizera – to przepis na wysokiej jakości dźwięk, który użytkownik może dostosować do swoich upodobań.

 

Wejście AUX IN

Odbiornik Regent i351s pozwala na podłączenie różnego rodzaju urządzeń zewnętrznych mogących służyć za źródło dźwięku. Dzięki standardowemu wejściu użytkownik może podłączyć swój ulubiony odtwarzacz MP3, telefon, adapter…

 

Wyjście słuchawkowe 3,5 mm

…A dzięki standardowemu wyjściu można podłączyć swój odbiornik Regent i351s do dowolnego innego urządzenia – słuchawek, wzmacniacza, soundbara itp. – dzięki czemu odbiornik Regent i351s może stać się muzycznym centrum w jego domu.Autor |2021-12-30T11:00:15+02:0030 grudnia 2021 09:30|Kategorie: Muzyka, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

 1. yesdd 27 listopada 2022 w 13:19 - Odpowiedz

  lapak303 adalah situs judi online ayng memiliki banyak pemain aktif setiap harinya
  lapak303

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.