Jesteś tutaj:-, Inne, Muzyka, Newsy, Promocje, Rozrywka-3 miesiące subskrypcji TIDAL HiFi za 3 złote

3 miesiące subskrypcji TIDAL HiFi za 3 złote

Tylko teraz można cieszyć się muzyką w najwyższej dostępnej jakości dźwięku przez trzy miesiące za jedyne 3 złote! TIDAL zachęca swoich użytkowników do pozostania w domach, dając im nieograniczony dostęp do obszernej biblioteki utworów, video czy podcastów w planie HiFi.

 

image processing20201023 9893 mlb04z

 

Subskrypcja HiFi oferuje dostępne wyłącznie w TIDAL rozszerzone formaty audio, takie jak nagrania Master Quality Authenticated (MQA) i Dolby Atmos. MQA zapewnia doskonałą jakość odsłuchu pozwalając cieszyć się muzyką zgodnie z zamierzeniami artystów, tak jak nagrali ją w studiu. Dolby Atmos zapewnia słuchaczom przełomowe doznania dzięki przestrzennej formie dźwięku. Osoby korzystające z subskrypcji HiFi, same wybierają, w jakiej jakości słuchają muzyki: normalnej, wysokiej, HiFi lub Master. Mogą także zróżnicować wybór podczas korzystania z WiFi oraz danych komórkowych.
Pakiet HiFi dzięki funkcji TIDAL Connect pozwala również użytkownikom sterować zewnętrznymi urządzeniami bezpośrednio z aplikacji, dzięki czemu telefon z aplikacją działają jak pilot, a wszystkie ustawienia stają się wyjątkowo proste.

 

image processing20201023 9893 1eu4u35

 

TIDAL oferuje miłośnikom muzyki nieograniczony dostęp do obszernego katalogu ponad 60 milionów utworów ze wszystkich gatunków oraz tysięcy starannie wyselekcjonowanych playlist przygotowanych przez doświadczony zespół redakcyjny TIDAL. Aplikacja tworzy playlisty „My Mix” w oparciu o nawyki i upodobania użytkowników, dzięki czemu mogą oni słuchać najnowszych wydawnictw w najlepszej dostępnej jakości. Natychmiast po założeniu subskrypcji otrzymują także spersonalizowany „Welcome Mix” zawierający muzykę ich ulubionych artystów i utwory, które inspirują do poznawania nowej muzyki. Ponadto, dzięki funkcji „Moja historia odtwarzania” użytkownicy mogą łatwo powrócić do swoich ulubionych piosenek poprzednich miesięcy, które są zebrane w osobnych, dedykowanych playlistach.Autor |2020-10-23T14:44:17+02:0023 października 2020 14:44|Kategorie: Aplikacje, Inne, Muzyka, Newsy, Promocje, Rozrywka|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.