Jesteś tutaj:-, Newsy, Rozrywka, Top7-Tylko w TIDAL 4 miesiące muzyki bez limitu za jedyne 4 złote

Tylko w TIDAL 4 miesiące muzyki bez limitu za jedyne 4 złote

TIDAL oferuje miłośnikom muzyki nieograniczony dostęp do katalogu ponad 60 milionów utworów, 250 000 plików wideo, setek wydarzeń na żywo i tysięcy starannie wyselekcjonowanych playlist. Dzięki platformie użytkownicy zyskują także dostęp do ekskluzywnych streamingów, koncertów czy spotkań z artystami.
Subskrypcja HiFi oferuje też technologie dźwięku Masters i Dolby Atmos, dzięki czemu użytkownicy mogą słuchać muzyki w dokładnie takiej jakości, w jakiej została nagrana w studiu, doświadczając jej zgodnie z zamierzeniami twórców.
Korzystanie z serwisu jest wyjątkowo łatwe. TIDAL jest zintegrowany z wieloma aplikacjami i urządzeniami używanymi codziennie przez miliony osób na całym świecie. Aplikacje Waze, Apple TV/Android TV, Apple CarPlay oraz urządzenia Roku, Samsung Wearables czy Sonos to tylko niektóre z nich. Po upływie okresu promocyjnego, użytkownicy mogą kontynuować subskrypcję w cenie 19,99 zł miesięcznie za wersję Premium i 39,99 zł miesięcznie za wersję HiFi.
Korzystanie z serwisu jest wyjątkowo łatwe. TIDAL jest zintegrowany z wieloma aplikacjami i urządzeniami używanymi codziennie przez miliony osób na całym świecie. Aplikacje Waze, Apple TV/Android TV, Apple CarPlay oraz urządzenia Roku, Samsung Wearables czy Sonos to tylko niektóre z nich.
Po upływie okresu promocyjnego, użytkownicy mogą kontynuować subskrypcję w cenie 19,99 zł miesięcznie za wersję Premium i 39,99 zł miesięcznie za wersję HiFi.
Źródło:

tidal.comAutor |2020-03-16T15:25:25+02:0017 marca 2020 06:20|Kategorie: Muzyka, Newsy, Rozrywka, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.