Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Muzyka, Newsy, Rozrywka, Top7-Chcesz dowiedzieć się kto tworzy Twoją ulubioną muzykę? Teraz można zrobić to w aplikacji TIDAL

Chcesz dowiedzieć się kto tworzy Twoją ulubioną muzykę? Teraz można zrobić to w aplikacji TIDAL

Serwis TIDAL wprowadza interaktywne profile twórców. Jest to kontynuacja funkcji „Twórcy”, dzięki której możemy dowiedzieć się, kto pracował nad danym utworem. Użytkownicy TIDAL mogą sprawdzić dokładnie, kto był za co odpowiedzialny – od osób w chórkach, autorów tekstów, przezproducentów i inżynierów dźwięku, którzy są niezbędni przy tworzeniu nowych utworów. Nowa funkcja to tylko pierwszy krok do zbudowania całego systemu, dzięki któremu każda osoba pracująca przy produkcji muzyki zostanie odpowiednio wyróżniona. TIDAL będzie blisko współpracował zartystami i wytwórniami, aby zebrać jak najwięcej danych.

„To kamień milowy dla TIDAL. Kluczowe dla nas jest to, by być miejscem, które w wyjątkowy sposób łączy miłośników muzyki ze swoimi ulubionymi twórcami” – powiedział Tony Gervino, TIDAL Senior Vice President, Culture & Content.

„Jako platforma muzyczna i kulturowa chcemy podkreślać, że muzyka jest sportem zespołowym -potrzeba utalentowanej ekipy inżynierów dźwięku, autorów tekstów oraz muzyków, aby stworzyć hit.Zdajemy sobie sprawę z przyszłych wyzwań związanych z tworzeniem dokładnego i obszernego katalogu, ale cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na ten ważny krok”.

Dostęp do nowej sekcji jest prosty:

  • Na profilu artysty wystarczy kliknąć w role znajdujące się pod nazwą artysty lub przewinąć w dół do sekcji Twórczość. Następnie wystarczy kliknąć „Wszystkie” albo wybrać interesującą nas rolę, aby dowiedzieć się więcej (np. Songwriter, Production, Composer, Musician)
  • Kliknięcie w określoną rolę spowoduje, że wyświetlą się utwory, które artysta współtworzył
  • Kliknięcie strzałki w dół w prawym górnym rogu umożliwia sortowanie utworów po daciewydania, popularności, tytule oraz artystach.

Rozwijając istniejącą funkcję „Twórcy” i poszerzając jej możliwości, TIDAL staje się pionierem,wyróżniając wszystkie osoby zaangażowane w proces tworzenia muzyki. Celem TIDAL jest stworzenie platformy, która przynosi korzyści zarówno twórcy, jak i użytkownikowi. Ta innowacyjna funkcjapozwala odkrywać i cieszyć się muzyką w nowy sposób dzięki pogłębianiu wiedzy muzycznej każdegofana.

Sekcja Twórczość dostępna jest już dla wszystkich użytkowników TIDAL. Więcej informacji można znaleźć tutaj: TIDAL.com/CreditsAutor |2019-07-02T21:17:48+02:003 lipca 2019 08:30|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Muzyka, Newsy, Rozrywka, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.