Jesteś tutaj:-, Gry, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek-Nowe gry mobilne na Netflix już w styczniu

Nowe gry mobilne na Netflix już w styczniu

„Valiant Hearts: Coming Home”, kontynuacja nagrodzonej gry „Valiant Hearts: The Great War” studia Ubisoft, jest teraz dostępna wyłącznie w serwisie Netflix. Dołączyła ona do dodanych niedawno tytułów „Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge”, „Narcos: Cartel Wars Unlimited” i „Puzzle Gods”.

W aplikacji Netflix można teraz znaleźć opisane niżej gry i nie tylko.

 

Valiant Hearts: Coming Home

Rozwiązuj zagadki, unoś się nad chaosem pola bitwy, lecz rannych i zostań bohaterem w drugiej części tej popularnej gry przygodowej inspirowanej I wojną światową. Wielki konflikt trwa, a dwóch braci walczy o przetrwanie w okopach i próbuje wzajemnie się odnaleźć. Na swojej drodze spotykają nowych bohaterów, którzy będą dzielić z nimi radość ponownych spotkań i dramaty, jakie przynosi im codzienność frontu zachodniego. „Valiant Hearts: Coming Home” to druga część nagrodzonej BAFTĄ gry „Valiant Hearts: The Great War”. Tak jak poprzednio poznamy w niej historie zwykłych ludzi, którzy muszą się odnaleźć w dalekich od normalności czasach I wojny światowej.

 

Narcos: Cartel Wars Unlimited

Zbuduj swoje imperium. Zdobądź władzę. Niszcz wrogów. Kieruj własnym kartelem w tej strategicznej grze opartej na popularnym serialu. Wejdź do świata Narcos i podejmij niebezpieczną, ale emocjonującą rolę bossa kartelu w oficjalnej grze strategicznej opartej na serialu Netflix. Wybierz między rządami żelaznej ręki a zdobywaniem szacunku dzięki lojalności. Bywa, że źli ludzie robią dobre rzeczy… Ostatecznie musisz zdecydować: „plata o plomo”.

 

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

Zobacz, jak wojownicze żółwie ninja — Leonardo, Raphael, Donatello, Michelangelo — i ich przyjaciele poradzą sobie w tej niesamowitej, inspirowanej latami 80. bijatyce. Cowabunga! Żółwie są umięśnione, zielone i bezlitosne. Pomóż im udaremnić najnowszy złowrogi plan Kranga i Shreddera. Walcz w znanych z serii „Wojownicze Żółwie Ninja” lokacjach w tej pięknie wyrenderowanej bijatyce w stylu retro. Przejdź ponad tuzin różnych poziomów i wykorzystaj niebezpieczne układy ninja, aby pokonać dawnych wrogów, takich jak Baxter Stockman czy Triceraton.

 

Puzzle Gods

Łącz i zamieniaj elementy, żeby wejść na wyższy poziom, pokonać Małego Hadesa i uratować bogów w tej mitycznej układance. Olimp Cię potrzebuje! Mały Hades porwał bogów puzzli. Tylko Mały Zu może ich uratować. Dołącz do Małego Zu i pomóż mu uratować przyjaciół!

 

 

Autor |2023-02-01T10:22:18+01:001 lutego 2023 13:30|Kategorie: Aplikacje, Gry, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.