Jesteś tutaj:-, Gry, Inne, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Telewizja, Wydarzenia-Spry Fox, deweloper relaksujących gier, dołącza do Netflix

Spry Fox, deweloper relaksujących gier, dołącza do Netflix

„W listopadzie będziemy świętować pierwszą rocznicę udostępnienia gier w serwisie Netflix — a tymczasem mamy przyjemność ogłosić, że Spry Fox dołącza do nas jako szóste wewnętrzne studio gier.”

Spry Fox to wyróżnione nagrodami niezależne studio skupiające się na przygotowywaniu oryginalnych gier, które uspokajają i relaksują. Jego unikalne podejście do tworzenia gier i doświadczenie uzyskane dzięki popularnym tytułom, jak „Triple Town”, „Alphabear” czy „Cozy Grove”, pomogą nam przyspieszyć prace twórcze w ramach kolejnego gatunku mobilnej rozrywki. Dzięki pozyskaniu tego studia rozbudujemy też katalog gier Netflix, aby znalazło się tam coś dla każdego.

 

– Gdy 12 lat temu razem z Davidem zakładałem Spry Fox, chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym sympatyczni i kreatywni ludzie będą mogli tworzyć we wspierającym środowisku piękne i oryginalne gry przynoszące radość ich użytkownikom – opowiada Daniel Cook, współzałożyciel Spry Fox. – Po wielu szczerych rozmowach uznaliśmy, że wspaniale będzie dołączyć do Netflix jako wewnętrzne studio i opracowywać niezwykłe gry wspólnie z tą firmą.

Chcemy tworzyć gry razem ze studiem, którego wartości — ciągła dbałość o samopoczucie pracowników i graczy — są bliskie naszym. Dopiero od niedawna jesteśmy aktywni w obszarze mobilnej rozrywki, ale budowane przez nas fundamenty umożliwiające wewnętrzny rozwój gier napawają mnie dumą. Dzięki nim możemy oferować graczom najlepsze gamingowe wrażenia — bez reklam i zakupów w aplikacji — w ramach członkostwa w serwisie.Autor |2022-11-04T10:18:16+02:004 listopada 2022 10:00|Kategorie: Aplikacje, Gry, Inne, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Telewizja, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.