Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Rozrywka, Top7-Ultimate Fishing Simulator – poczuj się jak ryba w wodzie

Ultimate Fishing Simulator – poczuj się jak ryba w wodzie

Ultimate Fishing Simulator, unikatowa w swojej kategorii gra, już 30 sierpnia 2018 roku wyjdzie z Wczesnego Dostępu na platformie Steam i doczeka się premiery. Gra jest owocem miłości do elektronicznej rozrywki i wędkarstwa twórców z polskiego studia Bit Golem oraz Ultimate Games S.A, którzy, stawiając na ultrarealizm, stworzyli autorski system zachowania wody, jakiego nie powstydziłyby się wysokobudżetowe produkcje.

Woda z czwartego wymiaru

Na rynku pełnym różnorodnych symulatorów niewiele jest ekip, które łączą swoją codzienną pasję, w tym wypadku wędkarstwo, z produkcją gier. Z tej miłości narodził się system, który wyróżnia ich projekt spośród innych produkcji należących do tego gatunku. Ultimate Water System to mechanizm zachowania wody, który niczym wisienka na torcie fotorealistycznej grafiki sprawia, że gracze mogą niemal poczuć, jak woda ochlapuje ich twarze podczas wciągania na pokład co bardziej walecznych okazów ryb.

 

– Wielu naszych kolegów z zespołu to prawdziwi pasjonaci wędkarstwa, co naturalnie przełożyło się na chęć stworzenia najbardziej realistycznego symulatora w historii. Poza fotorealistyczną grafiką, rozbudowaną mechaniką czy zaimplementowaniem cyklu dnia i nocy, postanowiliśmy sięgnąć gwiazd i stworzyć autorski system zachowania wody. Jesteśmy szalenie dumni z osiągniętego efektu i mam nadzieję, że gracze również to docenią! – komentuje Rafał Jelonek, Product Manager w Ultimate Games S.A.

 

Wiele urozmaiceń

Ultimate Fishing Simulator dostarczy graczom realistycznej rozgrywki w każdym tego słowa znaczeniu. To nie tylko oszałamiająca grafika, ale również możliwość skorzystania z szerokiego wachlarza prawdziwego sprzętu wędkarskiego, rozbudowanej mechaniki połowów oraz zróżnicowanych ekosystemów. Do dyspozycji gracza zostaną oddane łodzie, jachty oraz małe motorówki, dzięki którym będzie można przemierzać rzeki i jeziora, a także wypłynąć na otwarty ocean. Gra oferuje również rozgrywkę wieloosobową, w tym turnieje online!

Ultimate Fishing Simulator (10)

Ultimate Fishing Simulator

 

Podwodny świat

Ultimate Water System pozwala graczom również na rzut oka pod powierzchnię wody, by przyjrzeli się mieszkającym tam wśród morskiej flory rybom. Ekran gry praktycznie zamienia się wtedy w wirtualne akwarium, z tą różnicą, że można w nim z powodzeniem łowić ryby. Zanurkuj na dno jeziora, siedząc przed monitorem i nie martwiąc się o przemoczenie ubrania!

Ultimate Fishing Simulator (5)

Ultimate Fishing Simulator

Złap zatem wędkę i wyrusz na połów już 30 sierpnia, kiedy Ultimate Fishing Simulator opuści Wczesny Dostęp.

Ultimate Fishing Simulator można nabyć na platformie Steam w cenie 71,99 PLN.

źródło: Ultimate GamesAutor |2018-08-14T18:03:53+02:0015 sierpnia 2018 07:43|Kategorie: Gry, Inne, Newsy, Rozrywka, Top7|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.