Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Top7-Blocky Farm – milion pobrań w 7 miesięcy

Blocky Farm – milion pobrań w 7 miesięcy

Blocky Farm, debiutancka gra niezależnego, polskiego studia Jet Toast znalazła uznanie wśród użytkowników urządzeń mobilnych na całym świecie. W krótkim czasie od premiery ten urokliwy menadżer farmy, został pobrany ponad milion razy. Autorzy nie mają zamiar spoczywać na laurach i informują o planach rozwoju tytułu na kolejne miesiące. Wśród najciekawszych nowości są m.in. zaimplementowanie nowych obszarów wraz z interaktywnymi pojazdami, dodatnie nowych budynków produkcyjnych i produktów.

Przede wszystkim jakość

Blocky Farm jest obecnie jednym z najpopularniejszych mobilnych menadżerów farmy. Gra, która wprowadziła ciekawy system opieki nad zwierzętami w stylu zabawki Tamagochi, zadebiutowała na iOS pod koniec października ubiegłego roku, a do posiadaczy urządzeń z Androidem trafiła w kwietniu 2018 roku. Tytuł może pochwalić się perfekcyjnie dopracowaną oprawą graficzną w stylu voxelowym oraz rozbudowanym światem z wieloma obszarami i zmiennymi warunkami pogodowymi, które wpływają na otoczenie. Blocky Farm jest grą darmową z systemem nieinwazyjnych mikropłatności, które nie uprzykrzają rozgrywki. Twórcy kładą duży nacisk na dostarczanie nowych elementów. W czerwcowej aktualizacji do gry dodano kolejne rośliny, budynki i produkty. Wszystko to wpływa na bardzo wysokie oceny Blocky Farm – 4,7/5 przy 32 tys. oddanych głosów.

Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie graczom regularnych aktualizacji, które sprawią, że gra nigdy się nie znudzi. Chcemy, aby każda z nich była jak najbardziej atrakcyjna. Ponad milion osób gra w Blocky Farm. Ta liczba szybko rośnie z każdym dniem, więc mamy ogromną motywację, aby ten pozytywny trend utrzymać – dodaje Tobiasz Siemiński, jeden z programistów i współzałożycieli Jet Toast.

Nowy obszar

Zbliżająca się, lipcowa aktualizacja ma być największą, jaka do tej pory pojawiła się w grze. Do Blocky Farm trafi całkowicie nowa lokacja – jezioro. Dzięki temu obszar gry powiększy się do imponujących rozmiarów. Do dyspozycji graczy zostanie udostępniony kuter rybacki, który – po traktorze – będzie drugim w pełni interaktywnym pojazdem. Wody jeziora zamieszka 16 różnych gatunków zwierząt, każde z nich w 3 rozmiarach. Łowienie ryb stanie się elementem zręcznościowym rozgrywki i gracze będą mogli rywalizować ze sobą w cotygodniowych mistrzostwach w tej dyscyplinie. Fanów wędkarstwa na pewno ucieszy fakt, iż do wyboru będzie aż 6 typów wędek z możliwością ich ulepszania oraz 5 rodzajów przynęt.

Plany na przyszłość

Autorzy Blocky Farm mają również bardzo ambitne plany na następne miesiące. Już teraz pracują nad kolejnym obszarem, który trafi do gry. Wraz z kopalnią w górach zostaną dodane m.in.: trzeci pojazd – specjalna maszyny do wydobywania ukrytych złóż, nowe budynki produkcyjne i produkty, kilkadziesiąt kart do zebrania. Twórcy z Jet Toast planują także organizację specjalnego wydarzenia z okazji Halloween oraz świętowanie pierwszych urodzin gry, które przypadają na 26 października 2018 roku. W okresie Bożego Narodzenia gracze mogą się spodziewać kolejnej aktualizacji z nową zawartością.

źródło: Jet ToastAutor |2018-06-25T13:42:57+02:0025 czerwca 2018 13:42|Kategorie: Gry, Inne, Newsy, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.