Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Oprogramowanie-Pierwszy bootcamp tworzenie gier w ofercie Kodołamacza

Pierwszy bootcamp tworzenie gier w ofercie Kodołamacza

Startujący 12 maja Bootcamp Tworzenia Gier to nowa oferta dla osób chcących rozpocząć pracę przy tworzeniu gier wideo.

Granie w gry, czyli tak zwany gaming, to najszybciej rozwijająca się gałąź przemysłu rozrywkowego. Z roku na rok rosną dochody płynące z rynku gier, a on sam potrzebuje coraz więcej fachowców, sprawnie posługujących się właściwymi narzędziami, mogących tworzyć gry na wysokim poziomie.

W odpowiedzi na to zapotrzebowanie Kodołamacz przychodzi z nową ofertą – Bootcamp Tworzenia Gier. W trakcie 256 godzinnego kursu uczestnicy zapoznają się z podstawami game developmentu, nauczą się posługiwania programem Unity3D, jednym z dwóch najpopularniejszych silników do tworzenia gier, poznają podstawy programowania w języku C# i posługiwania się repozytorium GIT.

Bootcamp tworzenie gier

Bootcamp tworzenie gier

W ciągu pierwszych 32 godzin uczestnicy zapoznają się z programowaniem, a później przystąpią do pracy z konkretnymi narzędziami. Każdy segment nauki zakończony będzie zadaniem testowym, w trakcie którego kursanci sprawdzą w praktyce nabytą wiedzę.

Wszechstronny kurs Bootcamp Tworzenia Gier przeznaczony jest dla osób posiadających podstawową wiedzę programistyczną, które dopiero zaczynają swoją przygodę z gamedevem, ale także dla bardziej doświadczonych programistów, chcących wykorzystać swoje umiejętności w branży rozrywkowej. Dobrane przez Kodołamacza narzędzia programowe (Unity3D, C#, repozytorium GIT) pozwolą w przyszłości na pracę nie tylko w gamedevie, ale także poza nim – przede wszystkim w firmach zajmujących się nowatorskimi projektami z zakresu Virtual i Augmented Reality.

Kurs Bootcamp Tworzenia Gier kończy test w postaci własnoręcznego stworzenia gry według swojego pomysłu, oraz szkolenie z rekruterem, mogącym pomóc w znalezieniu stałego zajęcia w gamedevie.

źródło: Kodołamacz

Autor |2018-04-18T12:04:38+02:0018 kwietnia 2018 12:04|Kategorie: Gry, Inne, Newsy, Oprogramowanie|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile