Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Rozrywka-Blocky Farm – urokliwy symulator farmy polskiego studia zawita na Android

Blocky Farm – urokliwy symulator farmy polskiego studia zawita na Android

Już 11 kwietnia będzie miała premierę nagrodzona podczas Digital Dragons 2017 gra Blocky Farm na systemy Android. Gra autorstwa polskiego studia Jet Toast to przepięknie wykonany menadżer farmy z grafiką w stylu voxelowym. W grze znajduje się rozbudowany system opieki nad zwierzętami, inspirowany kultową zabawką tamagotchi.

Jet Toast to niezależne studio specjalizujące się w grach mobilnych. Utalentowany, polski zespół deweloperów może pochwalić się licznymi sukcesami. Ich flagowy tytuł, Blocky Farm, wkrótce zawita na urządzenia z systemem Android. Gra zadebiutowała w październiku 2017 roku na iOS i od tego czasu została pobrana na 400 tys. urządzeń oraz uzyskała bardzo wysokie oceny od użytkowników App Store. Właściciele smartfonów i tabletów z Androidem będą mogli cieszyć się jedną z najładniejszych gier mobilnych już od 11 kwietnia 2018 roku.

BlockyFarmVisitors signed

Blocky Farm to debiutancka gra utalentowanych deweloperów ze studia Jet Toast. Ich ciężka praca nad grą została uhonorowana Nagrodą Publiczności podczas Digital Dragons 2017. Grę wielokrotnie wyróżniono w Apple App Store w kategoriach „New Games We Love” oraz „Great on iPhoneX”, a w Wielkiej Brytanii otrzymała tytuł „Game Of The Day”. Blocky Farm posiada piękną grafikę w stylu voxelowym, która pozytywnie kojarzy się z takimi tytułami jak Minecraft czy Crossy Road.  Autorzy zapewniają, że każdy element, z którego zbudowano świat gry został dokładnie przemyślany, dzięki czemu gracze otrzymali jedną z najładniejszych gier mobilnych dostępnych na rynku.

BlockyFarmGadgets signed

Rozwój i zabawa

W grze wcielamy się we właściciela farmy, którego zadaniem jest uprawa pól oraz doglądanie hodowli uroczych zwierząt, jednak nie jest to typowy rolniczy symulator. Deweloperzy z Jet Toast wprowadzili wiele elementów urozmaicających rozgrywkę, co sprawia, że gra znacznie wyróżnia się na tle innych produkcji tego typu. Jednym z najciekawszych jest system opieki nad zwierzętami w stylu kultowej zabawki z lat 90. – tamagotchi. W grze możemy również sterować interaktywnym traktorem, który posiada fizyczny model jazdy.

Gra oferuje możliwość wymiany handlowej z pobliskim miasteczkiem, którego mieszkańcy od czasu do czasu będą odwiedzać gospodarstwo i prosić o wykonanie określonych zadań. Do gry zaimplementowano ich ponad 100. Istotny jest również fakt, że podczas rozgrywki żaden z mieszkańców farmy nie ucierpi. Autorzy chcieli, aby gra była przyjazna w odbiorze dla osób, którym głęboko na sercu leży los wszystkich zwierząt.

Wiele możliwości personalizacji

Blocky Farm to rozbudowany menadżer farmy. W grze znajdziemy 7 rodzajów zwierząt, kilkanaście gatunków roślin uprawnych oraz 20 budynków, które można ulepszać na różne sposoby. Dodatkowo, ponad 100 dekoracji i prawie 40 gadżetów pupili daje wiele możliwości personalizacji wymarzonego gospodarstwa. Blocky Farm to darmowa gra z opcjonalnymi mikropłatnościami. Twórcy gry zapewniają, że wprowadzone przez nich rozwiązania są nieinwazyjne. Gracze, którzy nie chcą wydawać pieniędzy, mogą bez problemów czerpać pełnię radości płynącą z rozgrywki.

 „Bardzo się cieszymy, że już wkrótce posiadacze telefonów i tabletów z Androidem będą mogli poznać świat Blocky Farm. Przez ostatnie miesiące intensywnie pracowaliśmy, aby rozbudować i urozmaicić naszą grę. Dlatego, wraz z premierą wprowadzony zostanie system zmiennych efektów pogodowych, które będzie miała rzeczywisty wpływ na rozgrywkę. Blocky Farm będzie pierwszym na świecie mobilnym menadżerem farmy z tego typu rozwiązaniem.” – dodaje Tobiasz Siemiński, współzałożyciel Jet Toast.

źródło: Jet ToastAutor |2018-03-29T08:01:05+02:0029 marca 2018 08:01|Kategorie: Gry, Inne, Newsy, Rozrywka|Tagi: , , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.