Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Wydarzenia-Paramount w ramach partnerstwa z YouTube pokaże na żywo premierowy event „Top Gun Maverick”, filmu PARAMOUNT PICTURES

Paramount w ramach partnerstwa z YouTube pokaże na żywo premierowy event „Top Gun Maverick”, filmu PARAMOUNT PICTURES

Paramount Global uczci światową premierę wyczekiwanego filmu „Top Gun: Maverick” we współpracy na wyłączność z serwisem YouTube. Transmisja na żywo z wydarzenia z okazji premiery dostępna będzie na blisko 150 kanałach YouTube popularnych marek Paramount takich jak MTV, Comedy Central, BET i innych. Polscy widzowie będą mieli okazję obejrzeć je w nocy z 4 na 5 maja o godz. 00:30.

 

Top Gun Maverick 2

 

Już w nocy z 4 na 5 maja korespondenci MTV News – Josh Horowitz, Dometi Pongo i Simone Boyce – poprowadzą transmisję na żywo i zapewnią fanom w domach możliwość oglądania w czasie rzeczywistym ekskluzywnych materiałów i ujęć z czerwonego dywanu z okazji zbliżającej się premiery filmu „Top Gun: Maverick” w San Diego. Wśród członków obsady i twórców, którzy pojawią się na imprezie, będą m.in: Tom Cruise, Miles Teller, Jennifer Connelly, Jon Hamm, Glen Powell, Lewis Pullman, Joe Kosinski (reżyser), Jerry Bruckheimer (producent) i inni.

Paramount wykorzysta potencjał globalnego serwisu YouTube, obejmującego szerokie portfolio marek konsumenckich, do dystrybucji wydarzenia w czasie rzeczywistym. Miliony subskrybentów z całego świata kanałów MTV, Comedy Central, BET oraz innych należących do marek Paramountu będą mieli okazję śledzić event na żywo przy użyciu nowej funkcji YouTube Live Redirect.

 

Top Gun Maverick 3

 

Współpraca obejmuje różnorodne działania, w tym z twórcami YouTube (m.in. Ian Boggs), którzy osobiście staną na czerwonym dywanie i pokażą widzom ekskluzywne materiały zza kulis. Lokalni menedżerowie kanałów na całym świecie będą na żywo rozmawiać z fanami z kanałów MTV na YouTube w ich ojczystych językach, aby dostarczyć im bardziej angażujących wrażeń na światową skalę. Transmisja na żywo będzie promowana na karuzeli Google TV.

Widzowie w Polsce będą mogli zobaczyć wydarzenie w nocy z 4 na 5 maja o godz. 00:30 na kanałach COMEDY CENTRAL POLSKA oraz MTV POLSKA.Autor |2022-05-04T11:36:42+02:004 maja 2022 11:30|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.