Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Inne, Muzyka, Newsy, Oprogramowanie, Pozostałe, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia-Wybrane słuchawki i smartwatche Galaxy z nowymi możliwościami korzystania z aparatu na smartfonach Galaxy

Wybrane słuchawki i smartwatche Galaxy z nowymi możliwościami korzystania z aparatu na smartfonach Galaxy

Dzięki najnowszej aktualizacji słuchawek Galaxy Buds2 Pro i smartwatchy Galaxy Watch5 oraz Galaxy Watch5 Pro nagrania wykonane smartfonami Galaxy oddadzą rzeczywistość wierniej niż kiedykolwiek

Samsung wprowadził aktualizacje oprogramowania dla słuchawek Galaxy Buds2 Pro i smartwatchy Galaxy Watch, usprawniając rejestrację treści dla użytkowników Galaxy w każdym miejscu. Smartfony Galaxy od dawna oferują najlepsze wrażenia w dziedzinie fotografii i nagrań wideo Teraz jednak, w połączeniu z możliwościami urządzeń wearables, aparat smartfonu Galaxy zostanie dodatkowo wzbogacony o funkcję 360 Audio Recording. Ta unikalna funkcja pozwoli wprowadzić dźwięk przestrzenny do treści wideo, wraz z aktualizacją sterownika kamery, która ułatwi zdalne powiększanie i oddalanie obrazu.

 

360 Audio Recording: Stwórz realistyczny, audiowizualny obraz otaczającego cię świata

Nowa funkcja 360 Audio Recording umożliwia użytkownikom rejestrację dźwięku na wideo dokładnie tak jak słyszą go w prawdziwym życiu. Łącząc słuchawki Galaxy Buds2 Pro ze smartfonem Galaxy, każdy może filmować jak profesjonalista i rejestrować wysokiej jakości realistyczny dźwięk do filmów bez konieczności dźwigania drugiego profesjonalnego sprzętu w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu. Funkcja ta przechwytuje dźwięk z 360 stopni za pomocą mikrofonu w każdej słuchawce, umieszczając widzów pośród festiwalowego tłumu lub nad szumiącym potokiem w lesie. Użytkownicy mogą założyć połączone słuchawki i odtwarzać wideo na swoim urządzeniu lub na kanale w mediach społecznościowych, aby usłyszeć realistyczne i przestrzenne dźwięki, które pozwolą im poczuć się tak, jakby brali udział w wydarzeniu, które oglądają na ekranie.

360 Audio Recording to pierwsza funkcja w linii produktów Galaxy, która wykorzystuje LE Audio, zaawansowany i zupełnie nowy standard dźwiękowy Bluetooth. Urządzenia korzystające z tej technologii zyskują niższe opóźnienia sygnału i lepszą pracę na baterii, nie tracąc zupełnie na jakości dźwięku. Poza zapewnieniem lepiej brzmiącej muzyki, LE Audio poszerza również spektrum doświadczeń dźwiękowych, aby zapewnić bardziej złożony i bogaty dźwięk, którym można podzielić się z innymi. LE Audio umożliwia obecnie binauralne nagrywanie dźwięku na słuchawkach Galaxy Buds2 Pro — korzystając jednocześnie zarówno z lewego, jak i prawego mikrofonu. Po połączeniu słuchawek Buds2 Pro z smartfonem Galaxy Z Flip4 lub Z Fold4 użytkownicy mogą cieszyć się wysoką jakością obrazu i realistycznym dźwiękiem stereo.

 

Camera Controller: Wykadruj idealne ujęcie prosto ze swojego nadgarstka

Fotografia i kręcenie filmów smartfonami serii Galaxy to zachowanie kreatywnej kontroli w każdej sytuacji. Jednym z przykładów jest Camera Controller – aplikacja dostępna w inteligentnych zegarkach od Galaxy – umożliwia ona użytkownikom sterowanie aparatem telefonu bezpośrednio z nadgarstka. Nowa aktualizacja — wkrótce dostępna w zegarkach serii Galaxy Watch5 i Watch4 — dodaje funkcję zoom do aplikacji Camera Controller ,2 poszerzając dodatkowo wrażenia z użytkowania aparatu w smartfonie Galaxy. Od teraz użytkownicy będą mogli zdalnie sterować zoomem aparatu w telefonie za pomocą prostego gestu dwoma palcami na ekranie zegarka lub obracania pierścienia— wykadrowanie grupowego zdjęcia lub korygowanie przybliżenia z dala od smartfonu nie będzie wymagało od teraz podchodzenia co chwilę do statywu w celu korekty.

 

Dostępność

Nowa funkcja 360 Audio Recording będzie stopniowo udostępniana w modelach Galaxy Buds2 Pro oraz Galaxy Z Flip4 i Z Fold4 poprzez aktualizacje oprogramowania, które rozpoczną się dziś.1 Zaktualizowana funkcja Camera Controller będzie dostępna w zegarkach Galaxy Watch5, Watch5 Pro, Watch4 i Watch4 począwszy od lutego 2023 roku.2 Nowe funkcje urządzeń wearables zapewnią zupełnie nowe, unikalne wrażenia dzięki współpracy z aparatami smartfonów Galaxy.

Po więcej szczegółów na temat zaawansowanego smartfonu Galaxy, który zostanie zaprezentowany w trakcie wydarzenia Galaxy Unpacked – zapraszamy już 1 lutego 2023.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.