Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Pozostałe, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-TCL aktualizuje inteligentne okulary TCL NXTWEAR S Wearable Display

TCL aktualizuje inteligentne okulary TCL NXTWEAR S Wearable Display

TCL, pionier w technologii wyświetlania i przystępnych cenowo usługach premium, ogłasza na targach IFA 2022 ulepszoną wersję inteligentnych okularów TCL NXTWEAR S.

 

Kinowe wrażenia wszędzie tam, gdzie chcesz

W nowej wersji interaktywnych okularów TCL NXTWEAR S wyposażonych w dwa ekrany Micro OLED o rozdzielczości 1080p z dwiema soczewkami pojawia się seria ulepszeń, by wrażenia z użytkowania były jeszcze lepsze, niezależnie od tego, kiedy ich używasz: w drodze do pracy, w samolocie, w biurze czy podczas oglądania filmów w wolnym czasie.

Zmodyfikowano, między innymi, obsługę menu – teraz głośność wygodnie reguluje się za pomocą pokrętła na lewej skroni. Za to prawym pokrętłem na zauszniku kontroluje się teraz jasność i przełącza tryby 2D/3D. Poprawiono również uniwersalność okularów, dodając nowe, magnetyczne złącze pogo-pin, umieszczone z tyłu na prawym zauszniku, aby łatwo połączyć się z innymi, inteligentnymi urządzeniami.

Okulary TCL NXTWEAR S zapewniają teraz zauważalnie żywsze kolory przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii. W połączeniu z przeprojektowanymi głośnikami generującymi wysokiej jakości, wyraźny dźwięk, wrażenia są porównywalne z tymi z sali kinowej.

Przeprojektowany mostek poprawia komfort noszenia. Ulepszony zakres wysokich i niskich częstotliwości dźwięku sprawi, że długotrwałe noszenie okularów będzie jeszcze bardziej komfortowe, a oglądanie przebojów kinowych podczas wielogodzinnego lotu będzie czystą przyjemnością.

 

„Dokładnie przeanalizowaliśmy opinie użytkowników i dziennikarzy, którzy jednoznacznie wskazali na konieczność poprawy wrażeń z użytkowania” – skomentował Howie Li, dyrektor generalny TCL Innovative Business Group. „Nowa, ulepszona wersja TCL NXTWEAR S to dowód, że TCL priorytetowo traktuje uwagi użytkowników i zawsze stawia na innowacyjne pomysły.”

 

TCL NXTWEAR S będzie dostępny od czwartego kwartału 2022 r. w wybranych regionach.1 komenarz

  1. Jacek 5 września 2022 w 23:32 - Odpowiedz

    jaka cena?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.