Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-VMware Cloud on AWS w nowej odsłonie Zwiększona przystępność biznesowa i wsparcie dla innowacji

VMware Cloud on AWS w nowej odsłonie Zwiększona przystępność biznesowa i wsparcie dla innowacji

Dzięki nowemu typowi instancji, zmienionej konfiguracji klastra produkcyjnego i dodanej usłudze zarządzania chmurą udostępnianą w modelu multi-tenant, VMware i AWS czynią swoją wspólnie zaprojektowaną chmurę bardziej dostępną dla szerszego grona klientów. Nowa odsłona wspólnego rozwiązania ma pomóc firmom w elastycznym aktualizowaniu środowisk aplikacyjnych oraz szybkim wdrażaniu mechanizmów zachowania ciągłości biznesowej.

Nowa oferta obejmuje wprowadzanie m.in nowej instancji i3en, Amazon Elastic Compute Cloud (Amazon EC2), która może zapewnić prawie 50% oszczędności od normalnego kosztu 1GB surowej pamięci masowej, konfigurację SDDC z 2 hostami, która obniża cenę początkową dla środowisk produkcyjnych o 33% oraz nową usługę zarządzania chmurą dla wielu dzierżawców, która umożliwia partnerom obsługę 5–10 razy większej liczby klientów bez dodatkowych kosztów początkowych, a jednocześnie umożliwi mniejszym organizacjom zakup VMware Cloud on AWS na podstawie maszyny wirtualnej, a nie hosta.

 

VMware Cloud on AWS to pełna moc chmury, która umożliwia klientom szybką migrację środowisk aplikacyjnych, swobodę zarządzania zasobami obliczeniowymi, wdrażanie od ręki nowych rozwiązań do pracy zdalnej czy wspiera inicjatywy polegające na modernizacji aplikacji. Wspólnie z AWS, naszym głównym partnerem w zakresie chmury publicznej dla obciążeń typu vSphere, chcemy pomóc firmom w budowaniu innowacyjnych rozwiązań, dzięki zwiększonej dostępności do usług chmurowych, które spełniają zmienne potrzeby i są przy tym opłacalne kosztowo

– mówi Mark Lohmeyer, dyrektor generalny ds. usług chmurowych w VMware.

Klienci chcą usług w chmurze, które są dostępne w dowolnym miejscu na świecie, dają im rzeczywistą wartość biznesową, oszczędności finansowe, a także błyskawicznie zaspokajają ich potrzeby w miarę zmiany rynkowych uwarunkowań. Cieszymy się, że możemy współpracować z VMware, aby umożliwić klientom tworzenie i obsługę aplikacji w regionach AWS, przy użyciu tej samej cyfrowej podstawy, której używają obecnie w swoich centrach danych

komentuje David Brown, wiceprezes w Amazon Web Services ds. rozwoju usług EC2.

 

Innowacyjne nowości, zwiększone możliwości biznesowe

Odświeżona wersja VMware Cloud on AWS umożliwi firmom również swobodny rozwój oraz implementację aplikacji skonteneryzowanych, dzięki integracji rozwiązania z Tanzu Kubernetes Grid. To platforma, która łącza w sobie technologie open source i narzędzia do automatyzacji, aby pomóc klientom w szybkim uruchomieniu i uruchomieniu skalowalnego, wieloklastrowego środowiska Kubernetes. Dzięki Tanzu Kubernetes Grid na platformie VMware Cloud on AWS klienci mogą wdrażać swoje wirtualne centra danych bezpośrednio w chmurze.

Aktualizacja wprowadza ponadto usługę VMware Transit Connect. Wyeliminuje ona kłopoty związane z samodzielnym wdrażaniem i zarządzaniem złożonymi konfiguracjami sieciowymi łączącymi środowiska w chmurze VMware on AWS, Amazon Virtual Private Clouds (Amazon VPCs) i środowiskach lokalnych. Rozwiązanie, które jest oparte na usłudze AWS Transit Gateway, jest rozwiązaniem o dużej przepustowości, małych opóźnieniach i elastycznej łączności, które będzie proste w zarządzaniu dzięki automatyzacji. Rozwiązania automatycznie skaluje się liniowo w górę / w dół, gdy nowe środowiska są dodawane lub usuwane z ekosystemu, zapewniając użytkownikom swobodę działania. Dodatkowo, dzięki obsłudze wiodącego w branży VMware SD-WAN, użytkownicy w oddziałach lub zdalnych lokalizacjach mogą mieć lepszą łączność sieciową z obciążeniami działającymi na bazie VMware Cloud on AWS.

W ramach nowej odsłony VMware Cloud on AWS będzie silnie korzystać z możliwości platformy VMware Cloud Director. Dzięki temu zarówno klienci końcowi, jak i partnerzy będą mogli rozliczać się w modelu pay as you go, za realnie zużyte zasoby, zmniejszając w ten sposób koszty całkowite. Usługa umożliwi partnerom zapewnienie klientom końcowym pełnej elastyczności w zakresie cen i rozmiaru środowiska poprzez podzielenie ich chmury VMware w środowiskach AWS SDDC na wielodostępne pule zasobów, z precyzyjną kontrolą alokacji zasobów i obsługą różnych modeli zużycia. Usługodawcy mogą szybko wdrażać zmiany w pulach zasobów między hostami i parować regiony w celu obsługi poszczególnych lokalizacji, dostosowując się do zmieniających się wymagań klientów.

 

Ciągłość biznesowa z VMware Cloud on AWS

VMware Cloud on AWS pomoże firmom złagodzić potencjalne skutki niespodziewanych kryzysów, dostarczając zintegrowane środowisko chmury hybrydowej w mniej niż dwie godziny, z dowolnego z 17 regionów AWS na całym świecie. Dzięki zintegrowanemu rozwiązaniu VDI – Horizon 7 na platformie VMware Cloud on AWS klienci będą mogli szybko konfigurować i skalować dostarczaną w chmurze infrastrukturę pulpitu wirtualnego, w celu obsługi pracowników zdalnych, pracowników tymczasowych i podwykonawców. VMware Site Recovery i VMware Cloud on AWS zapewnią ponadto ograniczenie ryzyka związanego z infrastrukturą i umożliwiają klientom wdrażanie odpowiednich planów zachowania ciągłości biznesowej.

Autor |2020-07-17T11:47:00+02:0017 lipca 2020 11:47|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.