Jesteś tutaj:-, Inne, Nawigacja, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt-Sprytna nawigacja jako pomysł na oszczędności w trasie

Sprytna nawigacja jako pomysł na oszczędności w trasie

Sprawdź jak — dzięki inteligentnej nawigacji — generować oszczędności i cieszyć się z wakacji!

Planując wyjazd na długi weekend zazwyczaj zastanawiamy się nad optymalizacją kosztów całego przedsięwzięcia. Szukamy ekonomicznych hoteli, tańszych restauracji czy wybieramy atrakcje, z których możemy skorzystać całkowicie za darmo. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wielką oszczędność możemy wygenerować, odpowiednio planując trasę naszego przejazdu, dzięki czemu zaoszczędzamy paliwo, czas oraz pieniądze. System nawigacyjny od AutoMapa to idealny przyjaciel na każdą podróż.

 

Zawsze wiesz gdzie jesteś, dzięki dostępności map offline‍

Największą zaletą nawigacji AutoMapa – automapa.pl jest jej dostępność w trybie offline. Nawet bez ciągłego dostępu do internetu, mapa na bieżąco aktualizuje Twoją trasę, niezależnie od tego czy aktualnie przebywasz leśną drogę lub ustawiasz cel podróży jeszcze w parkingu podziemnym.

Mapy offline działają bez poboru danych. Mogą nawigować Cię wszędzie, nawet poza granicami Unii Europejskiej, nie pobierając żadnych dodatkowych opłat. Korzystanie z danych mobilnych za granicą może być kosztowne, o czym przekonuje się wielu podróżujących. Podróżując przez Szwajcarię lub kraje południowe takie jak Albania, Czarnogóra, Macedonia, Serbia czy Turcja za 1 MB transferu zapłacimy około 31,76 złotych, co w przeliczeniu na cały dzień korzystania z map zwykłej nawigacji da nam gigantyczną kwotę!

Wydatek na nawigację AutoMapa, w przypadku subskrypcji rocznej, to jedyne 8,25 zł na miesiąc, czyli mniej niż kawa na popularnej stacji benzynowej.

Bezpieczne planowanie trasy na długi weekend

Wybierając się na weekendowy wyjazd zależy nam na maksymalnym bezpieczeństwie. Dzięki nawigacji AutoMapa możemy zagwarantować sobie pewność dojechania do celu najlepszą trasą, która na bieżąco aktualizuje sytuacje na drodze, uwzględniając pojawiające się korki, wypadki komunikacyjne i inne zagrożenia. Aplikacja posiada wbudowany system ostrzeżeń o fotoradarach i kontrolach drogowych, a także umożliwia kontakt z innymi kierowcami poprzez komunikator AutoCB. Oprócz tych dogodności system wspomaga kierowców podczas wielogodzinnych tras, dzięki informacjom pojawiającym się na ekranie głównym. Nawigacja na bieżąco wskazuje aktualne ograniczenia oraz prędkość, z jaką się poruszamy. Jeśli prędkość jest wyższa, niż ta dozwolona na danym odcinku, pojawia się wyraźne czerwone ostrzeżenie o nieprzepisowej jeździe. Dla naszego bezpieczeństwa.

Mapy jednak nie ograniczają Twoich wyborów. W zależności od osobistych preferencji możesz sam zdecydować jaki typ trasy wybierasz. Niektórzy wolą jak najszybciej, inni jak najłatwiej, a jeszcze inni preferują trasy terenowe. Nawigacja AutoMapa pozwala wybrać taki tryb trasy, aby oprócz bezpiecznej jazdy zapewnić Ci komfort podróżowania na Twoich zasadach.

Zoptymalizowana trasa na długi weekend‍

Jak oszczędzać w trasie z nawigacją AutoMapa? Zoptymalizowana trasa opiera się na dostosowaniu przejazdu do aktualnie panujących warunków, z uwzględnieniem maksymalnego bezpieczeństwa podróżujących, a także oszczędnością czasu i wydatków w trasie. AutoMapa wytycza trasę, biorąc pod uwagę kilka czynników takich jak: płatne odcinki drogi (możesz wybrać, czy takie omijać), ilość kilometrów oraz czas spędzony za kółkiem. Zdecydowana większość kierowców przyznaje, że oszczędność paliwa jest dla nich ważniejsza niż optymalizacja czasu, szczególnie jeśli pod uwagę bierzemy planowanie trasy na długi weekend.

Kierowcy korzystający z inteligentnej nawigacji AutoMapa jednogłośnie stwierdzają, że aplikacja posiada w jednym miejscu wszystko to, czego potrzebuje kierowca podczas długiej trasy. Szczegółowość i dokładność nawigacji docenili wszyscy, którym zależy na bezpieczeństwie i komforcie podczas jazdy, czyli kilka milionów kierowców.

 

Autor |2023-05-10T10:22:53+02:0010 maja 2023 10:30|Kategorie: Aplikacje, Inne, Nawigacja, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.