Jesteś tutaj:-, Inne, Nawigacja, Newsy, Oprogramowanie, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-Stellantis i TomTom z nową, globalną umową na dostarczanie danych nawigacyjnych

Stellantis i TomTom z nową, globalną umową na dostarczanie danych nawigacyjnych

TomTom, specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, ogłosił dziś, że otrzymał nową, globalną umowę na dostarczanie swoich map, oprogramowania nawigacyjnego i usług connected, takich jak informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, do STLA SmartCockpit.

STLA SmartCockpit – platforma cyfrowego kokpitu nowej generacji firmy Stellantis, która pojawi się w 2024 roku. Ponadto istniejące platformy Stellantis będą nadal zasilane rozwiązaniami nawigacyjnymi firmy TomTom.

 

 

Miliardy punktów danych. Miliony źródeł. Setki społeczności.

Jesteśmy twórcą map, który łączy to wszystko, aby stworzyć najbardziej inteligentną mapę świata. Dostarczamy dane lokalizacyjne i technologię kierowcom, producentom samochodów, firmom i deweloperom. Nasze gotowe do zastosowania mapy, routing, dane o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, interfejsy API i zestawy SDK umożliwiają marzycielom i wykonawcom kształtowanie przyszłości mobilności.

Siedziba główna TomTom znajduje się w Amsterdamie. Firma zatrudnia 4 000 pracowników z różnych krajów. Od ponad 30 lat TomTom pomaga ludziom odnaleźć swoją drogę w świecie.

Autor |2022-11-07T11:26:13+01:007 listopada 2022 12:00|Kategorie: Aplikacje, Inne, Nawigacja, Newsy, Oprogramowanie, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile